Widok

niby ok

Muzyka bardzo dobra, repertuar również, goście wybawieni.
Wszystko byłoby dobrze gdyby nie jeden mankament.
Oszukują z poprawinami. Prawdopodobnie nie opłaca się im przyjeżdżać, więc lepiej wziąć to pod uwagę i samemu już na początku na poprawiny zorganizować inny zespół lub dj'a. (Bawiłem się przy tym zespole dwukrotnie - dwa razy ta sama sytuacja)
Moja ocena
Malibu Latino kategoria: DJ i Wodzirej
obsługa: 4
 
repertuar: 6
 
kreatywność: 5
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 5
 
4.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Potwierdzam - to PRAWDA. Zagrali sto lat tylko raz przez całe wesele. Ale głosy to mają profesjonalne. Szkoda że zaczynają olewać prowadzenie i kasują zawyżając godziny. Konkursy były inne niż ustalone przez Młodych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry