Widok
niby ok
Muzyka bardzo dobra, repertuar również, goście wybawieni.
Wszystko byłoby dobrze gdyby nie jeden mankament.
Oszukują z poprawinami. Prawdopodobnie nie opłaca się im przyjeżdżać, więc lepiej wziąć to pod uwagę i samemu już na początku na poprawiny zorganizować inny zespół lub dj'a. (Bawiłem się przy tym zespole dwukrotnie - dwa razy ta sama sytuacja)
Wszystko byłoby dobrze gdyby nie jeden mankament.
Oszukują z poprawinami. Prawdopodobnie nie opłaca się im przyjeżdżać, więc lepiej wziąć to pod uwagę i samemu już na początku na poprawiny zorganizować inny zespół lub dj'a. (Bawiłem się przy tym zespole dwukrotnie - dwa razy ta sama sytuacja)
Moja ocena
Malibu Latino
kategoria: DJ i Wodzirej
obsługa: 4
repertuar: 6
kreatywność: 5
przystępność cen: 4
ocena ogólna: 5
4.8
* maksymalna ocena 6