Widok

nie jestem zadowolona

Bylam na zabiegu pilegnacyjnym twarzy i musze przynac ze tam gdzie chodze od zawsze (salon Cascaya na Czarnym Dworze) nie dość, że jakość usług jest lepsza to w dodatku jest taniej. Jednak salon najgorszy nie jest.
Moja ocena
Fashion & Beauty kategoria: Salony kosmetyczne
obsługa: 3
 
oferta: 4
 
jakość usług: 3
 
klimat i wystrój: 5
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: -
 
3.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Pani Joasiu ze względu na pażdziernikowy urlop, w czasie którego salon był zamknięty w listopadzie nie przyjmowałam żadnych klientek za wyjątkiem stałych.Szkoda,że konkurencja zamiast skupiać się na pracy wystawia fałszywe opinie innym salonom.
Pozdrawiam serdecznie Monika Kupień
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry