Widok

nie kompetentny kurier

Z tej firmy miała być dostarczona przesyłka do mnie, owszem Pan do mnie zadzwonił 27 marca i poinformował ze ma dla mnie paczkę ale ze wyjezdzalam za granicę i nie miałam tu kogoś kto by mógł odebrać przesyłkę, zapytałam się czy jest możliwość abym się z Panem umowila za dwa tygodnie, Pan sam zaproponował ze odezwie się do mnie między 11-13 kwietnia. Czekałam i czekałam aż sama zadzwoniłam 13 kwietnia, Pan mi odpowiedział ze przekazał paczkę koledze, więc zapytałam się czy mógł by on poinformować kolegę aby się skontaktował ze mną a on na to że nie ma telefonu więc podziękowałam. Czekałam tak do dzisiaj aż się wkurzylam i zadzwoniłam do biura, odbiera Pani, przedstawiam jej cała sytulacje a ona mi mówi że paczka została zwrócona do nadawcy 29 marca. Czyli ten Pan z którym się kontaktowalam 13 kwietnia wiedział że paczka została zwrócona a mnie wprowadził w błąd i bezczelnie oklamal. No ludzie tak się nie robi tym bardziej że sam zaproponował termin w którym się skontaktuje ze mną. Nie polecam. Jestem wściekła.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

A kto 2 tygodnie bedzie czekał? nie zamawia sie paczki jak sie wyjerzdzaxza granice co za idiotka
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry