Widok

nie polecam nikomu

Kupiłam jakiś czas temu kupon na grouponie. Gdy chciałam zarejestrować spotkałą mnie niemiła niespodzianka. Pan, z który miałam nieprzyjemność rozmawiać okazał się agresywny (...). Pomijam już to, że czekałam pod biurem razem z kilkoma innymi paniami prawie dwie godziny, bez skutku próbując dodzwonić się. Gdy w końcu dodzwoniłam się, zamiast informacji, kiedy w końcu pojawi się ktoś w biurze, usłyszałąm wyzwiska, ironiczne uwagi i na koniec rzuconą uwagę, że najlepiej gdybym zrezygnowałą i sobie poszła nie zapisując się. Z rozmowy z paniami, które czekały cierpliwie usłyszałąm, że to norma, właściciel jest znany z grubiańskiego zachowania (...). Na basenyzapisują maksymalną liczbę osób, liczy się tylko kasa, naciągnąc klienta na karnet, a reszta się nie liczy. W końcu to już nie te czasy, że sprzedawca jest bogiem, klient nie musi słuchać inwektyw wygłąszanych podniesionym tonem, ironicznych uwag. Dla mnie taka fima jest przykładem najgorszego przykładu obsługi klienta. Szkoda tylko tych, którzy nieświadomie kupują ich ofertę na grouponie.
Moja ocena
poziom nauczania: -
 
klimat: 1
 
przystępność cen: -
 
ocena ogólna: -
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 18
100% zgadzam się
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 18
chyba bylem swiadkiem tej sytuacji, albo innej identycznej ;-)
rowniez nie polecam nikomu!!!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 14

Ja od lutego korzystam z aquaerobicku w Argonaucie

Ja od lutego korzystam z aquaerobicku w Argonaucie, korzystałam z pierwszerj ich oferty na grouponie i korzystam do dziś, mam już zarezerwowane miejsce na wrzesień. Dodam jeszcze, że gdy dokonywałam ostatniej rezerwacji była przedemną tylko jedna osoba.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 2
Potwierdzam, zreszta to co sie dzieje na forum swiadczy tylko za . Zadna szkola nie ma tak rozgorzalej dyskusji ( ponad 400 komentarzy) , gdzie polowa to spreparowane tresci oblakanego wlasciciela. Facet jest bezczelny i gdybym byla facetem to zalatwilabym to raz dwa , bo z hamstwem inaczej nie można.Nie wiem sama jak to sie dzieje,że po takich opniach ten typ ma nadal dzierzawe na godziny na basenie- to jakis po prostu mega przekret!!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 9
grupon już nie chce z nimi współpracować, przerzucili się na kupbon.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry