Widok

nie polecam pana staska

kurs teoretyczny szybko minal,ale za to jazdy dlugo trwaly chociaz ze instruktor mial byc dopasowany do kursanta.p.stanislaw ....nie nauczyl mnie wielu rzeczy a przedewszystkim parkowania.jezdzilam takze z szefem osrodka i zadna rewelacja...wybor nalezy do Ciebie
Moja ocena
obsługa: 2
 
poziom nauczania: 2
 
wyposażenie: 4
 
czas trwania kursu: 3
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 2
 
2.5

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

RE A JA POLECAM PANA STASIA

DZIEKI NIEMU ZDAŁAM ZA PIERWSZYM RAZEM A PRAWKO ZROBIŁAM W TRZY MIESIACE ŁACZNIE Z TEORIA I JAZDAMI SKONCZYWSZY PIERWSZYM ZDANYM EGZAMINEM UWAZAM ZE JEST SWIETNY MISTRZ KIEROWNICY HEH
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Znamy Pana Staszka tylko z zajęć teoretycznych. Jednakże wywarł na nas bardzo pozytywne wrażenie. Dlatego czujemy obywatelski obowiązek obrony jego honoru.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja również z p. Stasiem miałam okazję spotkać się tylko na zajęciach teoretycznych, jednak muszę przyznać, że wywarł na mnie bardzo pozytywne wrażenie, jakoś nie potrafię uwierzyć w te oskarżenia :) zastanawiam się jakiego rodzaju rewelacji szukasz, w as'ie po prostu świetnie przygotowują do egzaminu i samodzielnej jazdy. A prawda jest taka, że jeśli ktoś nie chcę się nauczyć to nawet najlepszy instruktor (których w as'ie jest mnóstwo ;)) nie ogarnie takiej osoby. Może trzeba raczej poszukać winy w sobie...?! ;>
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry