Widok

nie polecam salonu alicja w gdańsku garnizon

Jakiś czas temu byłam u pani alicji na regulacji oraz hennie brwi- trwalo to może max 5 min . Prosiłam o podkreślenie henna brwi, szczerze nie widzę różnicy przed i po. Nie wspomnę o samej regulacji, a raczej szarpaniu włosków. .. efekt był taki, ze po przyjściu do domu , dokładnie przejrzałam sie regulacji i musiałam wyregulować pozostałe, nie wyrwane włoski. Klapa :/ podobne wyglądała sprawa hybrydy na paznokciach, bardzo uboga paleta kolorów, nie dokładny manicure ( skórki) oraz malowanie. Salon pozostawia wiele do życzenia.
Moja ocena
obsługa: 4
 
oferta: 6
 
jakość usług: 2
 
klimat i wystrój: 3
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 3
 
3.7

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Odpowiedź obiektu

Dziękujemy za wystawienie opinii.

Chcielibyśmy jedynie sprostować informację personalne. Pani Alicja w gabinecie nie zajmuję się zabiegami uzupełniającymi jakimi są henna wraz z regulacją. Pracuje obecnie tylko przy kosmetyce twarzy.

Jeżeli nie była Pani zadowolona z usługi, zachęcamy do bezpośredniej rozmowy.Z pewnością Pani uwagi byłby przyjęte oraz pomocne w polepszaniu jakość usług.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hmmm, opinia - moim zdaniem - nieprawdziwa, a co za tym idzie, krzywdząca. Chodziłam bardzo długo do salonu na zabiegi pielęgnacyjne paznokci oraz przedłużania paznokci. Efekty wspaniałe! Byłam bardzo zadowolona, paznokciami zajmowała się nie pani Alicja, tylko pani Wioleta. Czysto, miło, profesjonalnie. Paleta kolorów wręcz za bogata, a nie ...uboga!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry