Salon Alicja.

Salony kosmetyczne Paznokcie Salony masażu

Gdańsk, Antoniego Słonimskiego 6C/U10

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Studio paznokcia wątek zamknięty Zawsze wszystko idealnie zrobione.Kazda moja wizyta to inny kolor, inna...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 grudnia 2017

Depilacja wątek zamknięty Jestem po trzech seriach depilacji nóg, widzę ogromną różnicę. Nie...
~Jola
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 czerwca 2016

nie polecam salonu alicja w gdańsku garnizon wątek zamknięty Jakiś czas temu byłam u pani alicji na regulacji oraz hennie brwi- trwalo to...
~aga
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 lipca 2015

Wsz super po depilacji wątek zamknięty Po dlugim namyśle zdecydowałam się na depilację laserowa bikini, tylko...
~Julia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2015

Zadowolona wątek zamknięty Trafiłam z polecenia na makijaż permanentny brwi. Zależało mi na delikatnym...
~Ewa:)
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2015

POLECAM Z PODZIĘKOWANIEM... DLA PANI ALICJI wątek zamknięty Salon odwiedzam od ponad 20 lat. NIC DODAĆ NIC UJĄĆ - PO PROSTU POLECAM,...
~Lydka
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2015

kompetentny salon wątek zamknięty Serdecznie polecam korzystanie z usług bardzo profesonalnego salonu.Miałam...
~emilia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2014

Klientka od lat wątek zamknięty Ja również do Pani Alicji trafiłam z polecenia. "Dzięki cerze trądzikowej"...
~A
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 lutego 2014

Pozytywnie zaskoczona wątek zamknięty Pierwsze wrażenie po przekroczenie pawilonu handlowego - koszmarne - zielona...
~Daria
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 grudnia 2013

Wyleczona wątek zamknięty Witam, trafiłam do Pani Alicji z polecenia. Po kilku zabiegach, moja buzia...
~Ania
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 listopada 2013

super :) wątek zamknięty Pani trzykrotnie robiła moją fryzurę ślubną - próbną, na ślub i na plener....
~ola
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 września 2010

Ocena - zalezy, w jakim celu się tam pójdzie. wątek zamknięty Z usług salonu korzystałam kilkakrotnie, w większości przypadków byłam...
~krynica
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 września 2010

Jedna z nowych fryzjerek wątek zamknięty korzystając z usłóg nowej bardzo reklamowanej fryzjerki jestem...
~roma
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 19 marca 2010

chce się wracać wątek zamknięty Bardzo miła i profesjonalna obsługa oraz przyjazna atmosfera. Wysokiej...
~Di
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 22 grudnia 2009

PROFESJONALNIE wątek zamknięty Super gabinet. Ciągle nowe zabiegi. Jestem w rękach Pani Alicji od ponad 5...
~Danusia K.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 12 listopada 2009

Bardzo indywidualne podejście do klienta wątek zamknięty Z usług Salonu korzystałam już kilkakrotnie, wychodzę zawsze bardzo...
~Magda
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 30 października 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
19

postów

16

wątków

do góry