porcje bardzo małe, wręcz do degustacji, obiad to jakieś nieporozumienie. jeden zrazik z dwoma kartofelkami to raczej przekąska przed daniem głównym, niż obiad. poza tym czas oczekiwania na potrawy bardzo długi, niewspółmierny do złożoności potraw. ceny mocno wygórowane. poza miłą obsługą reszta jest beznadziejna.