Widok

nie polecam

Byłam tam z mężem i dwójka dzieci. I na samym początku przestało mi się podobać, bo : po 1. nie wiadomo gdzie jest szatnia, a jak zauważyłam nie ma w tej restauracji zwyczaju witania gości i wprowadzenia ich. Kelner powinien się zainteresować kurtkami które wiszą na krzesłach, bo rozebranie dwójki małych dzieci nie trwa 2 minuty... a na sali siedziały tylko 2 osoby. po 2
dzieci musiały siedzieć na tych samych krzesłach co dorośli i ledwo dosięgali stołu!! Nie będę wspominać o wyglądzie rozpadającego się menu :(po 3. jak zobaczyliśmy ceny za pizze to się przeraziliśmy ale głupio było już wyjść i byliśmy zmęczeni. Przy zamówieniu musiałam tłumaczyć kelnerowi 3 razy żeby napoje dla dzieci były cieple. po 4. czas oczekiwania na 1 duza pizze i napoje wyniósł 30min gdzie nikogo nie było na sali a moje dzieci już nie wiedziały co robić z nudów.O dużo za długo Wielka porażka. W Gdańsku jest jedna fajna włoska restauracja gdzie taka sama pizza kosztuje o polowe taniej. Nie polecam
Moja ocena
Donna Marzia Cucina Toscana kategoria: Restauracje
obsługa: 1
 
menu: 2
 
jakość potraw: 2
 
klimat i wystrój: 2
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 2
 
1.7

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
to fakt! bylem z zoną na pizzy i ... zawiedlismy sie! Pizza miala ksztalt hmmm nie wiem jaki,byla gruba,nie dopieczona,mozarella na pizzy byla taka jak wszedzie i inne dodatki nie smierdzialy italią! Pizze robił Włoch:( Wczesniej chodzilismy tam na pizze i bylo ok,ale teraz to porazka!!!
Dziwi mnie,ze nie podaja nic do przekaszenia w trakcie czekania na zamowienie,co jest calkiem normalne u innych restauratorow Wloskich?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
I skąd się biorą takie marudzące MATKI POLKI.... PORAŻKA !!!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8
Jak będziesz miał dzieci lub zmądrzejesz to możemy podyskutować!
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry