jedzenie zadna rewelacja, wskaznik cena/jakosc delkatnie mowiac nie najlepszy, ziemniaki zapiekane kiepscizna, podsmazane na starym tluczczu, poledwiczki jak guma, male porcje, normalna salatka, smaczne byly krokieciki, ale widac ze jakies mrozonki, poza tym brak serwetek na stole, jakas zmarnowana roslina w doniczce
obsluga ok