Widok

nie polecam

Usługa o 30% droższa niż w innych korporacjach. Do tej pory /na tej samej trasie/ płaciłam 20 zł a tu 26 zł. Teraz, nie do końca chodzi mi o 6 zł/ jakoś to przeżyje/ ale o zachowanie taksówkarza.
1. Już na początku próbował wydłużyć trasę; na moja uwagę że : cały dzień zwiedzałam Gdańsk wiec proszę tego nie robić- zawrócił.
2. Gdy powiedziałam, że nie zapłacę bo żądana kwota jest o 30% wyższa usłyszałam ze:
a. jechałam limuzyną za 100 tys. a nie jakimś chłamem
b. że przecież zabrał mnie spod 4* hotelu /Merkury/- dla mnie to jednoznaczne ze stwierdzeniem: Turysta z grubym portfelem, łatwy do oszukania!
c. na koniec wezwał przez telefon kolegę na pomoc- facet ubrany na czarno -i jak miałam to odczytać, zacząć się bać?
d. Cała trasę rozmawiał przez telefon /nie szkodzi że ze słuchawką/ rozmowa prywatna w czasie pracy to lekceważenie klienta.
Moim zdaniem korporacja, która zatrudnia takich kierowców nie jest godna zaufania.
Moja ocena
Gold Taxi kategoria: Taxi
obsługa: 1
 
jakość usług: 1
 
czas oczekiwania: 4
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.6

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 8
Ha ha ha może jeszcze panią okrad,ł a ufo tam nie było?ł??
Co za farmazony ludzie piszą w internecie....
na koniec wezwał kolege facet ubrany na czarno :) jakiś film akcji się z tego zrobił. co za komedia. Beatka to wszystko przez tuska.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 14
Wow kolega z gold się odezwał !!! A co nie jesteście drozsi ?A kogo to interesuje że masz furę za 100 tys.Klientów się nie obwozi,zawsze możesz odmówić kursu który jest dla ciebie za słaby !!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4
nie stac cie to jezdzij trupami z asem albo komfortem Biedaku
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Zgodnie z przepisami każda taksówka ma przyczepiony cennik przejazdów za km. Te ceny się od siebie różnią w różnych firmach, ale nie są ukrywane... Wiadomo kiedy zamawia się tańszą a kiedy droższą taksówkę.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jezuuu jak ja nie lubię Złotów ,to chyba najgorsza nacja zawodowa.
W Gold taxi to zbieranina cwaniaków i złodzieji .
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 6
złodziei się pisze...
jakby co...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry