Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Gold taxi jak najbardziej ok wątek zamknięty Ceny nie różnią się jakoś kolosalne z innymi taksowkami w trójmieście ale...
~Szymon
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 stycznia 2018

Polecam Gold Taxi wątek zamknięty Bardzo fajna firma. Eleganckie samochody, kierowcy wystrojeni. Zrobili bardzo...
~Urszula Mazur
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 stycznia 2015

Polecam Gold Taxi!!! wątek zamknięty Jeśli ktoś poszukuje szybkiego przejazdu, ekskluzywnym autem z...
~Gosia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2016

nie polecam wątek zamknięty Usługa o 30% droższa niż w innych korporacjach. Do tej pory /na tej samej...
~beata
6

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2014

beznadziejna firma wątek zamknięty Absolutnie nie można polecic nikomu chyba że ktoś lubi czekać 40 minut na...
~aśka
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 maja 2011

Naprawdę Polecam wątek zamknięty Gorąco wszystkim polecam korporację GOLD-TAXI. Korzystałam z niej juz...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 maja 2014

Polecam Gold Taxi wątek zamknięty Samochody jak i kierowcy na 6 bardzo miła obsługa a do tego komfort jazdy...
~Marko
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 marca 2014

Gold Taxi wątek zamknięty Do frmy Gold Taxi trafiłam za pośrednictwem Warszawskiej Firmy Sawa Taxi,...
~Marietta
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 grudnia 2012

Gold Taxi na szóstkę :) wątek zamknięty Z Gold Taxi korzystam od paru miesięcy. Samochody czyste, zadbane, pachnące w...
~Zadowolona klientka :)
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 października 2012

polecam wszystkim! wątek zamknięty Korzystałam z Gold Taxi parę razy. Marzyłam o takiej jakości usług. Super...
~Ula
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 września 2012

debil w omedze wątek zamknięty Zabierzcie tego debila z pod parlamentu bo klientow straszy.To co on wyprawia...
~KLIENT
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 czerwca 2012

OMIJAC Z DALEKA ZBYT DŁUGO SIE CZEKA wątek zamknięty Nie polecam czas oczekiwania nie dla mnie
~rozczarowany klient
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 maja 2011

Bomba wątek zamknięty Jechałam w niedziele z Outletu koło 19:30 Bardzo fajny kierowca załadował...
~elle
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 stycznia 2012

JESTEM W SZOKU!!!!! wątek zamknięty Korzystałem w świeta, jestem w szoku!!! auto- piekna limuzyna, kierowca z...
~Igor
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 stycznia 2012

Światna Firma wątek zamknięty polecam tych państwa, naprawdę w porównaniu z innymi korporacjami no naprawdę...
~Karol
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 stycznia 2012

coś nowego wątek zamknięty super, nareszcie coś się ruszyło w taksówkach, korporacja niewielka ale...
~Adam
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2011

Bardzo Dobre Taxi wątek zamknięty Polecam, Kierowca uprzejmy i miły, auto było super(nie jakiś złom jeżdżący) i...
~Pan Kracy
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2011

gold taxi wątek zamknięty polecam , czas oczekiwania ! wiadomo to nowa korporacja ale za to czysto i...
~ps
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 czerwca 2011

Polecam wątek zamknięty Osobiście jestem bardzo zadowolony.Polecam, wczoraj korzystałem, czekałem na...
~Michał
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 czerwca 2011

POLECAM wątek zamknięty Bardzo miła obsługa,auto czyste wygodne i pachnące. Jechałem z przemiłą Panią...
~JAN
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry