Widok

nie polecam :(

Nie polecam, totalny brak komunikacji pomiędzy właścicielem i jego synem. Zostawiłam ostatnio samochód - syn własciciela zapewnił że zadzwoni nastepnego dnia rano i poinformuje o kosztach naprawy i zapewnił że bez mojej zgody nic nie będzie robione. Nastepnego dnia nikt do mnie sie nie odezwał, musiałam sama wykonac telefon ale dalej nie uzyskałam konkretnej informacji, więc czekałam kolejny dzień, dostałam smsa że o 16 będą informacje i że mam zadzwonic. O 16 nie miałam mozliwości wykonania telefonu i chwile pozniej otrzymaj smsa ze auto juz jest gotowe i jaki jest tego koszt. bardzo mnie to zdziwiło poniewaz liczyłam na to ze bede mogła zdecydowac czy chce naprawiac samochod za taka kwote czy nie. rozmowy z włascicielem nie odniosły skutku, dla niego ta naprawa to drobnostka w sensie kosztów, dla mnie niestety nie. dzisiaj przy odbiorze okazało się dodatkowo że kluczyk od auta został lekko uszkodzony (a oddawałam go w dobrym stanie, niby drobnostka ale jednak). Pan nie umiał sie przyznac, tylko zrzucił na to że to ja oddałam kluczyk juz w takim stanie...ogólnie najbardziej szwankuje komunikacja i podejscie do klienta, co bardzo zniechceca do dalszego korzystania z usług
Moja ocena
obsługa: 2
 
asortyment: 4
 
jakość usług: 4
 
terminowość: 3
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 2
 
3.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tak to prawda. Zrobią i po fakcie się marzą buraki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry