Widok

nie polecam!!

Firma nie warta polecenia. Typowo nastawiona na kasę (pani,z którą podpisywaliśmy umowę cały czas powtarzała, żeby dać im zarobić!!!). Przy podpisaniu umowy nie jasno są przedstawiane warunki, brak propozycji i możliwości wyboru (np umowa otwarta/wyłącznościowa). W razie wprowadzenia zmian w umowie okazuje się, ze mówią jedno, robią drugie. Odwołują co powiedzieli. Najpierw pani mówi, że przekształcając umowę wyłącznościową w umowę otwartą będziemy mogli szukać klienta na własną rękę, mamy prawo podpisać umowę i sprzedać mieszkanie swojemu klientowi bez ponoszenia kosztów z naszej strony. I jak znalazłam swojego klienta nagle fakturą straszą (w dodatku nikt nie wiem ile będzie ona wynosiła, nawet mniej więcej...). Tylko podpisać umowę, a później jak chcesz zrezygnować zaczynają się problemy. Ja ze swojej strony nie polecam. Wręcz podpisanie umowy uważam za ogromny błąd.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,
Warto się zastanowić, czy Państwo podpisując umowę byli świadomi tego co robią? Jeżeli tak, to w czym problem? Każdy kto podpisuje umowę pośrednictwa sprzedażny nieruchomości powinien wiedzieć na jakie warunki się zgadza, ponieważ umowa posiada indywidualne uzgodnienia stron, więc łatwo jest o porozumienie między stronami umowy.
Warto również podkreślić, że umowa na wyłączność jest określona czasem, więc jeżeli firma idzie na rękę i proponuje zmianę tej umowy, to tylko dlatego, że ma klienta i wie, że i tak sprzeda.
Natomiast działając z premedytacją i próbując oszukać firmę oraz Agenta prowadzącego sami Państwo działacie na własną szkodę. Kłamstwo ma krótkie nogi, a najłatwiej jest oczerniać innych...
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9
do góry