Widok

nie polecam!!

DJ Renoma Temat dostępny też na forum:
Firma nie warta polecenia. Typowo nastawiona na kasę (pani,z którą podpisywaliśmy umowę cały czas powtarzała, żeby dać im zarobić!!!). Przy podpisaniu umowy nie jasno są przedstawiane warunki, brak propozycji i możliwości wyboru (np umowa otwarta/wyłącznościowa). W razie wprowadzenia zmian w umowie okazuje się, ze mówią jedno, robią drugie. Odwołują co powiedzieli. Najpierw pani mówi, że przekształcając umowę wyłącznościową w umowę otwartą będziemy mogli szukać klienta na własną rękę, mamy prawo podpisać umowę i sprzedać mieszkanie swojemu klientowi bez ponoszenia kosztów z naszej strony. I jak znalazłam swojego klienta nagle fakturą straszą (w dodatku nikt nie wiem ile będzie ona wynosiła, nawet mniej więcej...). Tylko podpisać umowę, a później jak chcesz zrezygnować zaczynają się problemy. Ja ze swojej strony nie polecam. Wręcz podpisanie umowy uważam za ogromny błąd.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,
Warto się zastanowić, czy Państwo podpisując umowę byli świadomi tego co robią? Jeżeli tak, to w czym problem? Każdy kto podpisuje umowę pośrednictwa sprzedażny nieruchomości powinien wiedzieć na jakie warunki się zgadza, ponieważ umowa posiada indywidualne uzgodnienia stron, więc łatwo jest o porozumienie między stronami umowy.
Warto również podkreślić, że umowa na wyłączność jest określona czasem, więc jeżeli firma idzie na rękę i proponuje zmianę tej umowy, to tylko dlatego, że ma klienta i wie, że i tak sprzeda.
Natomiast działając z premedytacją i próbując oszukać firmę oraz Agenta prowadzącego sami Państwo działacie na własną szkodę. Kłamstwo ma krótkie nogi, a najłatwiej jest oczerniać innych...
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9
do góry