Widok

nie przyjemna obsługa w recepcji

chiałam zwrócic tylko uwage na małe problemy z basenem
wczoraj wybrałam się na basen wcześniej sprawdziłam iz Aqua aerobik jest od 18-19 tak zwrozumiała wpis na grafiku który widnieje na stronie kupując wstęp nie zostałam poinformowana o tym iz nie bedę mogła korzystać z samego basenu gdyz bedą tam zajęcia wychodząc zwróciłam uwge pani w recepcji i jakie było moje zdziwienie iz w hotelu o takim poziomie wdano się ze mną w niepotrzbna dyskusję a wystrczylo powiedziec przepraszam nie mamy na to wpływu czy coś podobnego
pani zaczeła pierwsze mi wmawiac że przeciez chiałam na Aqua aerobik tylko się spóźniłam co nie było prawda potem wymyslała jeszcze inne dziwne rzeczy co jest jak już pisałam nie na miejscu w takim hotelu psuje to znacznie jego opinie
musze nadmienić że tego dnia wiecej osób zwróciło uwagę na bark informowania iz sam basen nie będzie dostępny
warto było by coś tu zmienić
Moja ocena
Hotel Victoria kategoria: Baseny
obsługa: 2
 
wyposażenie: 6
 
klimat i wystrój: 5
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 4
 
4.4

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam, rok temu tzn. 04-07-2009 byłem na swoim własnym weselu :) właśnie w tym hotelu . Powiem tak!! Gdyby nie jedzenie i obsługa kuchni to powiedziałbym że TRAGEDIA !!!!!!!!!!! a dokładnie chodzi o brak prądu na weselu przez ok 3 godziny . wszyscy nas zlali ciepłym moczem a dokładnie pan " dyrektor" który po prostu przyjechał po dwóch godzinach i jeszcze miał do nas pretensje że DJ nie miał ze sobą agregatu. to paranoja !!!! uciekał dosłownie i unikał jakichkolwiek pytań.
Zaraz Po przyjeździe tzw Pana dyrektora to nie podszedł do nas tylko zaczął układać jakieś krzesła. Zero Jakiejś rekompensaty za ten najważniejszy dzień w zyciu :) POZDRAWIAM
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry