Re: nie slowni ludzie
Słusznie! Zgadzam się z Tobą, i nie neguje takiego podejścia jeśli poziom zaufania i świadomość skutków umowy jest po obu stronach umowy taki sam.
Niestety wiem jak bardzo...
rozwiń
Słusznie! Zgadzam się z Tobą, i nie neguje takiego podejścia jeśli poziom zaufania i świadomość skutków umowy jest po obu stronach umowy taki sam.
Niestety wiem jak bardzo nieświadomi są pracownicy i szukający pracy a część pracodawców na tym żeruje, co skutkuje "chorym" rynkiem pracy. Mnie chodzi tylko o to by ludzie podejmowali w pełni świadome decyzje i nie dawali się oszukiwać tylko dlatego że nie znają swoich praw.
Ten portal jest świetnie nadającym się do budowania takiej świadomości miejscem.
Jeśli dzięki temu co piszą merytoryczne i dysponujące wiedzą osoby i ja, chociaż jedna osoba nie pozwoli nabić się w butelkę albo poszuka więcej w necie na temat skutków formalno-prawnych umów to już będzie sukces. Tylko tak sami możemy wpłynąć na poprawę sytuacji na rynku pracy i szacunek do pracowników.
zobacz wątek
13 lat temu
~kadrowiec z zamiłowania