Widok

nieSOLIDna Firma

Zdecydowanie NIE POLECAM współpracy z firmą Solid Security. Firma Solid Security "chroniła" mój obiekt. W trakcie mojej nieobecności w obiekcie nastąpiło do niego wtargnięcie, system alarmowy działał w sposób prawidłowy natomiast jak później się dowiedziałem od obsługi "centrum interwencyjnego" centrala Solid nie otrzymywała żadnych sygnałów z mojego obiektu od ponad tygodnia, o czym nikogo Solid Security nie informował. Czyli Solid Security nie chroniła mojego obiektu w trakcie obowiązywania umowy. Co potraktowałem jednoznacznie jako powód wypowiedzenia umowy. Zawiodłem się na firmie, która miała zapewnić mi bezpieczeństwo, a jej jedyna rola ograniczyła się do przyjmowania ode mnie przelewów. Solid Security nie przyjęło mojej reklamacji i obciążyło mnie kosztem przedterminowego rozwiązania umowy. W wyniku nieSOLIDnej firmy poniosłem straty. Korzystałem z wielu firm z branży ochrony osób i mienia i nigdy nie spotkałem się z tak rażąco niskim poziomem obsługi klienta. Przestrzegam wszystkich potencjalnie zainteresowanych skorzystaniem z usług tej nieSOLIDnej firmy. Jeśli ktoś chciałby potwierdzić prawdziwość przedstawionej opinii zapraszam do kontaktu.
Moja ocena
oferta: 3
 
jakość usług: 1
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 2
 
2.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja również nie polecam firmy Solid.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie polecam rozwniez, do mnie sie wlamali do domu, wybyli szybe w oknie, przyjechal NIESOLID i stwierdzil ze wszystko w porzadku, mienie nie naruszone,Gratuluje !!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry