Solid Security Sp. z o.o.

Agencje ochrony Konwoje

Gdańsk, Marynarki Polskiej 100

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Rafał - opinia wątek zamknięty Porażka Nikomu nie polece tej Agencji
~Rafał
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 marca 2022

nieterminowe wystawianie faktur za usługi wątek zamknięty Jestem ich klientką od paru lat. Od początku współpraca układa się źle....
~Kowalewska
3

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 lutego 2017

biuro klienta nie istnieje wątek zamknięty klient jest ważny do momentu podpisania umowy...podczas montażu, miałam...
~agata
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 stycznia 2018

nieSOLIDna Firma wątek zamknięty Zdecydowanie NIE POLECAM współpracy z firmą Solid Security. Firma Solid...
~Sebastian Wielgus
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 stycznia 2017

Pracownicy patrolujacy obiekty w dzielnicy Strzyza sa niegrzeczni wątek zamknięty wlasnie zaczepilo mnie dwoch pracownikow solid. za stanie przy obiekcie w...
~Zimek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 grudnia 2016

porażka - nie polecam wątek zamknięty firma stworzona tylko do oszukiwania ludzi. patrol przyjeżdza po 70 minutach....
~mike
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 lipca 2013

Ochrona na dworcu glownym gdansk wątek zamknięty W dniu 27 .08.2015 ok godz. 8.20 bylam na przystanku pks z ktorego odjezdzaja...
~rademenes5312@wp.pl
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2015

PODZIĘKOWANIE ZA POMOC W ZAŁATWIENIU SPRAWY wątek zamknięty Jedyna firma mimo tak wielu negatywnych opinii w internecie potrafiła mi...
~Paweł
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 lipca 2015

oszuści wątek zamknięty Unikajcie tej firmy,ich specjalisci od alarmow tak je przerabiaja zeby czesto...
~prawo
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 lipca 2015

.... wątek zamknięty Nachodzą klienta żądając rzekomych zaległości finansowych - odstraszają...
~Barbarossa61
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 maja 2014

recepcja/ciec waterlane wątek zamknięty chce zlozyc skarge na skandaliczne zachowanie portiera z firmy solid...
~Malgorzata
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 września 2013

TRAGEDIA !!! wątek zamknięty Płaciłem im pieniądze pół roku, kiedy okazało się, że w ogóle nie byłem...
~Zbigniew
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 maja 2013

obsługa klientów wątek zamknięty Witam. Pracownik ochrony (starszy pan - cieć ), który powinien udzielać...
~Janina
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 marca 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry