Widok

recepcja/ciec waterlane

chce zlozyc skarge na skandaliczne zachowanie portiera z firmy solid security.wczoraj okolo godziny 21.40 przyjechalam do goscia obcokrajowca (Anglika) z wizyta.Recepcjonista,mlody czlowiek wedlug mnie dwudziesto kilku letni byl bezczelny,robil sobie glupie zarty nakazujac mi dzwonic do goscia domofonem-ktory nie dzialal o czym sam recepcjonista doskonale wiedzial gdyz bylo zwarcie w owej instalacji.na moje pytania dlaczego inni recepcjonisci otwieraja drzwi bez zadnego problemu z kpiacym usmieszkiem stwierdzil ze on nie jest od tego.nie posiadam wiedzy od czego niby tam jest ale wedle mego doswiadczenia- mam 35lat-portier i stroz jest wlasnie od otwierania drzwi,zapeniania komfortu gosciom oraz uszanowania dyskrecji pobytu zarowno goscia jak i jego znajomych ktorych zaprasza.musialam wykonac telefon do goscia po czym czekac na dole-podczas gdy recepcjonista kpiaco i bezczelnie mnie obsmiewal ,nadto podsluchujac moja rozmowe z kolezanka z ktora bylam bezczelnie sie w nasza rozmowe wtracal.efektem tego byo zejscie goscia boso na dol celem otworzenia drzwi.taki cham nadaje sie do pracy wna meczu z kibolami.zlozylam skarge u zarzadcy budynku waterlane
Moja ocena
oferta: -
 
jakość usług: 1
 
przystępność cen: -
 
ocena ogólna: -
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
jestes dnem i tyle, nie masz szacunku do ludzi.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry