nieSztuka

Restauracje

Gdańsk, Mariacka 2/3

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Aga - opinia Najlepszy stek w Gdańsku! Przepyszne, nieoczywiste połączenia smaków, plus że...
~Aga
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 25 sierpnia 2023

Stefan - opinia wątek zamknięty Niesamowite miejsce, od wystroju przez obsługę po wybitne jedzenie.
~Stefan
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 lutego 2022

Perski Książę - opinia wątek zamknięty Rewelacja. Całe kulinarne doświadczenie przerosło moje oczekiwania. Wspaniała...
~Perski Książę
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 sierpnia 2021

Tommy - opinia wątek zamknięty Absolutnie moja ulubiona restauracja w Gdańsku. Wybitny Tatar!
~Tommy
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 czerwca 2021

m. - opinia wątek zamknięty absolutnie moja ulubiona restauracja w śródmieściu. podoba mi się wszystko -...
~m.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 stycznia 2021

Michał Majchrowicz - opinia wątek zamknięty Fantastyczna kuchnia, wspaniała obsługa, i te lampy w połaczeniu z prosecco!
~Michał Majchrowicz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 6 listopada 2020

And - opinia wątek zamknięty Jedna z naszych ulubionych restauracji na Starówce. Przesympatyczna obsługa,...
~And
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 sierpnia 2020

Bartek - opinia wątek zamknięty Znakomita obsługa, przytulne wnętrze. Jedzenie wyśmienite, czuć wiele...
~Bartek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 lutego 2020

Andrzej - opinia wątek zamknięty Fantastyczna kuchnia, fantastyczna atmosfera, fantastyczni gospodarze,...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 stycznia 2020

Mocno słabo wątek zamknięty Zachęceni opiniami wylądowaliśmy tam ze znajomymi, któregoś dnia pod koniec...
~Ann
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 października 2019

Doskonale wątek zamknięty Świetna kuchnia, przytulny lokal, umiarkowane ceny. Bardzo polecam!
~And
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 listopada 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry