Widok

nieogarnięta!

Nie podzielam zdania moich poprzedniczek na temat pani Emilii, no chyba że ona kasuje te negatywne opinie. W ogóle nie można się umówić na termin, ale nie dlatego że ona taka popularna, tylko dlatego, że nierzetelna, nie oddzwania, nawet kiedy mówi, że oddzwoni, nie odpisuje na maile, przeszkadza jej praca zawodowa, niewiadomego pochodzenia w przyjmowaniu klientów i jest opryskliwa. Może ma aktualnie jakiś problem w życiu, ale przez to nie powinna tak traktować osób, które do niej dzwonią - a zwyczajnie zamknąć działalność.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 28
Witam, oczywiście, że negatywne opinie są skasowane systematycznie. Z pewnością nie należy umawiać się do tej osoby.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 23
niezgadzam sie bardzo kompetentna i wspaniala kobieta zdecydowanie polecam!
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 12
To jak sa niby kasowane, to jakim cudem te sie zachowaly ??
Uwielbiam takie brednie...
Swoja droga chcialabym dopisac ze rozumiem ze byc moze nie wszystkim sprawdza sie co im przepowiedziano i stad to rozgoryczenie w paru komentarzach (w wiekszosci starych),
i chcialabym tylko dodac ze u mnie sprawdzalnosc przepowiedni Pani Emilii (2 spotkania, 2 rozmowy telefoniczne) jest na poziomie 99%...
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 4
Brednie wypisujesz! To są oszczerstwa. Zawsze odpowiada, termin dopasowuje pod klienta. Pani Emilia jest bardzo sympatyczna, ciepła i otwarta na drugiego człowieka. Pomaganie innym to jej życiowa misja!
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 7

Tak... szczególnie jak się powie cos nie po jej myśli, jest tak miła ze aż się żygac chce, byłam u niej obraziła mnie, spytałam jakie mam szanse na karierę modelki, "mogę co najwyżej do kotleta" poszłam w pokazie mody w którym wszyscy byli zachwyceni, po którym dali mi opinie ze było na miarę Vouge'a, ale pewnie Emilia i jej karty wiedza lepiej, niestety spotkałam się ze złym potraktowaniem i o cieple i sympatyczności nie ma tu mowy, o wróżbie nawet nie będę mówić nic konkretnego, żadnej konkretnej odpowiedzi, wskazówki osoba u której byłam po Emili potwierdziła mi ze jest ona znana z tego ze zazdrości.. każdy ma swoje wnioski ja moich nie zmienie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Dałaś co trzeba i prawidłowej osobie to i dostałaś opinię! bravo ;D a teraz jesteś na miarę ''Vouge'a'' daj znać jak zaczniesz kręcić filmy ;d czy Emilia jest zazdrosna ? nie wiem nie znam jej prywatnie. Ale czytając twój komentarz wnioskuje że jesteś osobą która słucha co jej pasuje, mi też nie było miło ale szczerze i to się liczyło później wiedziałem jakie robię błędy i co poprawiać w sobie i otoczeniu. Teraz jest inaczej i bardzo mi z tym dobrze ale trzeba było wyciągnąć wnioski z tego co usłyszałem. Powodzenia w karierze ;d trzymaj się do pierwszej zmarszczki bo później to już tylko w dziale milf zagościsz ;d
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry