dobrze,ze sa odmienna opinie od mojej. niestety moja nie jest pozytywna. na przestrzeni lat uczeszczalam do tej szkoly. kiedys w trojmiescie byl mniejszy wybor zajec jogi.ostatnio to sie zmienilo i wybralam inna szkole. moze wymienie dlaczego nie wlasnie ta: przede wszystkim czeste odwolywanie zajec,np p.renata jedzie na 2 mce do Indii-zajec nie ma, jak to sie ma do jogi w ktorej tak wazna jest systematycznosc?albo zastepstwa - nagle pojawia sie jakas osoba,nie jest przedstawiana, po prostu przychodzi na zastepstwo,nie jest znana uczniom,nie wiadomo kto to. ciagla zmiana miejsc, byly rozne sale gimnastyczne, ymca,nawet sympatyczny domek w gdyni (ale strasznie w nim bylo zimno),w zadnym miejscu nie bylo poczucia ze jest ono na stale,ze jest to taka prawdziwa szkola jogi, oczywiscie sprzetu brak (a ceny karnetow niskie nie sa, wrecz wysokie), no i w koncu rzecz w sumie najwazniejsza,czyli brak pewnych waznych asanow,np nigdy nie robilam u pani renaty swiecy, nauczylam sie jej dopiero u nauczyciela do ktorego teraz uczeszczam, dowiedzialam sie tez ze jest to jedna z najwazniejszych pozycji jogi,co ciekawe w mojej nowej szkole spotkalam wiele osobo ktore widywalam u p.renaty