Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jurata czerwiec 2015 wątek zamknięty Dziękuję za wspaniałe inspirujące warsztaty w Juracie.
~M.G.
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 czerwca 2015

super wątek zamknięty Gorąco polecam.P.Renia profesjonalista w każdym calu,atmosfera...
~ika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 czerwca 2015

istota jogi wątek zamknięty Serdecznie polecam sesje u Pani Renaty. Przemiła, ciepła a zarazem bardzo...
~Dorota
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 maja 2015

Akademia Yogi Renaty Koba marka godna polecenia wątek zamknięty Pani Renata jako nauczycielka jogi reprezentuje bardzo wysoki poziom...
~Marzena
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 lutego 2015

ocena zajęć wątek zamknięty od 3 lat uczęszczam na zajęcia yogi prowadzone przez p. Koba.Zajęcia...
~Galasiewicz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 września 2013

osobiste wrażenia wątek zamknięty chciałam uczęszczać na zajęcia do Pani Renaty. szkołę mam pod nosem jednak...
~enka
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 grudnia 2012

SZYBKI PORÓD wątek zamknięty Po zajeciach u Renaty Koba, u ktorej praktykowalam joge przez cala ciaze,...
~Joanna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 stycznia 2013

niestety nie wątek zamknięty dobrze,ze sa odmienna opinie od mojej. niestety moja nie jest pozytywna. na...
~Geanetta
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 października 2012

Bardzo dobry nauczyciel yogi wątek zamknięty Od ponad 10 lat uczęszczam na zajęcia jogi w tym w Warszawie w Centrum Adama...
~Kuba
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 października 2012

Życie bez bólu wątek zamknięty Właśnie minął mój pierwszy miesiąc z jogą. Na zajęcia uczęszczałam 2 razy w...
~Beata
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 lutego 2012

Bez szans wątek zamknięty Bardzo zraziłam się podejściem Pani Renaty. Na szczęście nie miałam okazji...
~Ewa
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 lutego 2012

Zero pozytywnej energii wątek zamknięty Na jogę wybrałam się w celu odnalezienia tzw "spokoju ducha" -...
~Kaśka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 lutego 2012

Dużo ludzi i dużo kasy wątek zamknięty Długo zastanawiałam się nad wyborem odpowiedniej szkoły. Zdecydowałam się na...
~Mira
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 września 2011

niestety, zawiodlam sie wątek zamknięty witam, w trojmiescie bywam sluzbowo, szukalam szkoly jogi do ktorej moge...
~abby
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 lipca 2011

spokój i harmonia wątek zamknięty Szukając przed kilku laty odpowiedniej dla siebie formy aktywności trafiłam...
~Lucy
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 czerwca 2011

naciągana trója wątek zamknięty wysokie ceny a duze grupy, czeste zastepstwa, nie wiadomo kto tam naprawde...
~Pan Kamil
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 27 marca 2011

zbawienny wpływ na zdrowie wątek zamknięty Do Akademii Yogi Renaty Koba trafiłam z zaawansowaną astmą. Dzięki...
~uczennica
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 7 grudnia 2009

serdecznie polecam wątek zamknięty bardzo polecam pania renate, jest przemila osoba, ktora dba o kazdego...
~gosia
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 19 stycznia 2009

Świetne :) wątek zamknięty Byłam uczestnikiem sesji, prowadzona w pięknym stylu, czułam się wyśmienicie...
~~uczennica~
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2008

kasia - opinia wątek zamknięty Pani Renata jest rewelacyjnym nauczycielem,ciepłym,indywidualnie podchodzącym...
~kasia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 26 marca 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
22

postów

20

wątków

do góry