Widok

niestety wielkie rozczarowanie

Wybrałam się z paczką znajomych na obiad do pasty miasta- lubimy sprawdzać nowe miejsca. Sam pomysł fajny, przyjemny minimalistyczny wystrój i na tym plusy się kończą. Obsługa mocno zakręcona, dania przygotowywane na tych samych patelniach, ceny jak za taką porcyjkę makarony z kilkoma pomidorkami mocno na wyrost, do tego smak pozostawiający wiele do życzenia- po prostu nic specjalnego. Gdyby tego było za małe zamówiony przeze mnie makaron był w 1/3 zbitą "kluchą" sklejonego makaronu. Szkoda... więcej tam nie wrócę ani nie polecę tego miejsca nikomu
Moja ocena
Pasta Miasta kategoria: Bistro
obsługa: 3
 
menu: 3
 
jakość potraw: 1
 
wygląd i czystość: 2
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 1
 
2.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja byłam dwa razy bo pomyślałam, ze może coś za pierwszym nie tak. Niestety kolejnej szansy nie dam i nie polecę znajomym. Absolutnie wszystkie makarony smakują tak samo. Nie mają żadnych przypraw, z kolei jak się dosoli i dopieprzy bo tylko te przyprawy są to nic one nie wnoszą. To samo dotyczy się zup. Są mdłe, bez smaku, nie ma smaku przewodniego tzn. jak borowiki to powinno być borowikowe a nie jest, jak zupa z cukini to gdzie ta cukinia, jak makaron z pomidorami i papryczką to papryczki nic a nic nie czuć. Kompletna klapa!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry