Pasta Miasta

Bistro Jedzenie na wynos

Gdynia, Świętojańska 46

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ania - opinia Absolutnie nie trzeba polecać, bo trudno znaleźć wolny stolik i to najlepsza...
~Ania
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 21 czerwca 2023

Ania - opinia wątek zamknięty Najlepsze pasty w mieście. Trudno o wolny stolik, ale warto poczekać.
~Ania
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 sierpnia 2020

Anonim - opinia wątek zamknięty Sztos! Najlepsza włoska kuchnia w trojmiescie!
~Anonim
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 czerwca 2020

Katarzyna - opinia wątek zamknięty Godzina czekania na drugie danie i dostaję nie to co zamawiałam. Żadnej...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 lutego 2020

Polecam wątek zamknięty Po drodze mijaliśmy właśnie ta restaurację i postanowiliśmy tam wrócić. Ludzi...
~Borsuk
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 marca 2018

jestem na NIE wątek zamknięty wchodzimy do lokalu. tłoczno, strasznie mało miejsca. nawet nie ma jak z...
~Ona
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 marca 2018

wszystko super tylko ta sól i tłuszcz...!? wątek zamknięty Witam, ..niezbyt często ale bywam i prawie zawsze jest ten sam problem,...
~Piotr
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 maja 2017

Jakość potraw pozostawia wiele do życzenia wątek zamknięty Byliśmy w lokalu kilka razy. Przy każdej wizycie mielismy niestety coraz...
~Gdynianka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 lutego 2017

Dla kluchożerców wątek zamknięty Dziękujemy za pyszne makarony. Późną porą wracając po pracy warto wstąpić i...
~manamanabags
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 listopada 2016

ok wątek zamknięty Miejsce ciekawe z bardzo fajnym klimatem. Obsługa ok. Zamówiony makaron z...
~cin
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2016

Słaba obsługa wątek zamknięty Pani za barem wymagała ode mnie abym po zjedzonym posiłku znów czekał w...
~K
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 sierpnia 2016

niestety wielkie rozczarowanie wątek zamknięty Wybrałam się z paczką znajomych na obiad do pasty miasta- lubimy sprawdzać...
~Gdynianka
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 lipca 2016

Przyjemne wnętrze czego o jedzeniu powiedzieć nie można...:/ wątek zamknięty Pomysł z kuchnią widoczną dla gości super tyle że trzeba liczyć się z...
~Gość z dziećmi
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 lipca 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry