Widok

niezadowolona - opinia

masakra, zmieniają pediatrów jak rękawiczki, jak mam leczyć dziecko, które ma wadę genetyczną? Za każdym razem muszę kolejną wizytę poświęcić na tłumaczenie co, gdzie, jak , dlaczego i po co... była dr. Kowalik, odeszła, ostatnio znów była, myślałam, że już wróciła na dobre ale jak widać nie bo już jej nie ma.. wcale się nie dziwię, sama byłam świadkiem sytuacji ze zapisywano jej pacjentów co 10 minut i jeszcze w międzyczasie telefony, sto pytań do.. i tak w kółko, kto by to wytrzymał na dłuższą metę - TO NIE PIEKARNIA!!!! Słomiński (...) mężowi nie chciał wydać zwolnienia mimo nakazu szpitalnego, nazwał go kłamczuchem ale maż twardy typ wywalczył :), ta przychodnia to jedna wielka kpina z ludzi, którzy na nią płacą swoje ciężko zarobione pieniądze bo w końcu z naszych składek się utrzymuje!!!!!!!!!!!!!!!
A filip to chyba nie miał nigdy kłopotów ze zdrowiem skoro tak pisze albo ma dobre układy z kierownikiem-ty jemu a on tobie.... no coments
Moja ocena
obsługa: 3
 
oferta: 2
 
jakość usług: 1
 
wyposażenie: 2
 
czas oczekiwania: 1
 
ocena ogólna: 2
 
1.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Dobrze że pani mąż to TWARDY TYP i "wywalczył" zwolnienie , bo nie istnieje w orzecznictwie lekarskim dotyczącym wystawiania zwolnień przez lekarza POZ - NAKAZ SZPITALNY i tylko dzięki DOBREJ WOLI lekarza- mąż pani to zwolnienie otrzymał.
Co do składki zdrowotnej,którą płaci pani do NFZ ze swoich niewątpliwie ciężko zarobionych pieniędzy,to naprawdę marna to część
tej składki,która "idzie" co miesiąc do przychodni na ich "utrzymanie".
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry