Widok

niezadowolony klient- event

kilka razy byłem bywalcem sopockiego klubu cocomo i muszę stwierdzić, że robi się tam coraz gorzej. mam na myśli pracę kelnerek i zawsze niezadowoloną kierowniczkę klubu. konkretniej? zostawiam tam za każdym razem sporo pieniędzy i dziewczyny z którymi siedzę są bardzo miłe, ale długość oczekiwania na kelnerkę- około 40 minut (zaznaczę, że kiedyś tak nie było!!!!). kelnerki również podbierają dziewczyną klientów pijąc z nimi drinki, gdzie ich praca polega na czymś innym- sama nazwa wskazuje KELNERKA. jeszcze wspomę o pani kierownik, która uśmiecha się tylko do dwóch dziewczyn tańczących, a na resztę patrzy krzywo. zresztą nie tylko na dziewczyny patrzy krzywo, na klientów również- dla mnie osobiście nie jest to komfortowa sytuacja. pracują tam naprawdę sympatyczne dziewczyny i polecam odwiedzenie tego klubu, ale ostrzegam... mam nadzieję, że przełożony tych pań w końcu zrobi z nimi porządek. nie chciałbym zmieniać lokalu :(
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

event sopot niezadowolony klient

gdzie można złożyć oficjalną skargę?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Spisz wszystko dokładnie na kartce A4, czcionka 12, interlinia 1.5 i wsadź sobie w d*pę.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 7
Drogi Jarku998
Ta Pani patrzy na ciebie, bo jestes starym dziadem, co przychodzi do klubu go go tylko po to aby napatrzeć się na młode siksy, a potem w domu z pamięci odtwarzasz sobie wszystko przy dzwiękach " i am to sexy for my shirt"

Polecam znależć sobie kobiete
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7
uwielbiam proste osoby, które nie zniosą krytyki. najlepszą obroną jest atak
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry