Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Omijac z daleka.Okradaja!!!! wątek zamknięty Witam, personel klubu okrada klientow.Z kart w dziwny sposob gina duze sumy...
~Bart
6

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 stycznia 2014

Zadowolony wątek zamknięty było dobrze, moi kumple też tak sądzą
~zadowolony
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 czerwca 2014

cocomo wątek zamknięty ja tam bardzo polecam ten klub , bylem z kolegami z wymiany, bardzo fajnie...
~michal
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 czerwca 2014

Chcesz się rozerwać - polecam:) wątek zamknięty Byłem z kolegami tydzień temu w lokalu w Sopocie. Sami zaczepiliśmy Panią z...
~Zadowolony klient
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 maja 2014

Pat - opinia wątek zamknięty Drodzy Panowie Decydując sie na wejscie do ekskluzywnego klubu go-go musicie...
~Pat
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2014

Super !! wątek zamknięty Miejsce polecam. Świetne dziewczyny i generalnie dobry klimat. Niektórzy...
~Andrzej
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 czerwca 2013

... wątek zamknięty nachalne panie z parasolkami, przy samym wejściu dodatkowe "po...
~Michał
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 marca 2014

Żebractwo wątek zamknięty Dziewczyny bardzo ładne, przysiadają się od razu i... czasem nawet się nie...
~Piotruś Pan
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 grudnia 2013

Poziom zenujacy wątek zamknięty Bezczelna obsluga, rzeczy wziete do szatni tajemniczo "gina" i...
~ja
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2013

Grzesiek - opinia wątek zamknięty Nadmierna nachalnosc. Wygorowane ceny. Mierne tancerki. Tylko jedna...
~Grzesiek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 lipca 2013

MASAKRA wątek zamknięty Dziewczyny są brzydkie, nie potrafią tańczyć- jedynie kręcą się wokół rury...
~Maciek
3

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 grudnia 2012

Mega nie polecam! wątek zamknięty Żeby odzyskać zostawioną (przez 10min) rzecz trzeba wykupić ją drinkiem o...
~Piotr
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2013

Wszystko fajnie ale.... wątek zamknięty Byliśmy w tym klubie w zeszła sobotę i pozostał pewien niesmak a mianowicie...
~Janek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 marca 2013

niezadowolony klient- event wątek zamknięty kilka razy byłem bywalcem sopockiego klubu cocomo i muszę stwierdzić, że robi...
jarek998
4

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 stycznia 2013

Polecam!! wątek zamknięty Miła obsługa,piękne panie a zwłaszcza Jedna z która miałem przyjemność...
~Piotr
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 grudnia 2012

Jan - opinia wątek zamknięty Klub dobrze zorganizowany. Panie zapraszaja jeszcze przed wejsciem....
~Jan
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 września 2012

Porażka wątek zamknięty Nachalność w tym klubie jest przytłaczająca, większość osób po dziesięciu...
~Notoja
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry