Widok

nikomu tej szkoly nie polecam!

wycisk z kazdego przedmiotu jak sie tylko da,w klasie maturalnej nie ma czasu na dodatkowa nauke do przedmiotow maturalnych bo kazdy nauczyciel uwaza ze jego przedmiot jest najwazniejszy.jezyk polski wyglada tragicznie-w kwietniu zamiast powtarzac wszystkie epoki to gonimy zeby nadazyc z materialem.Wypracowania piszemy z czestotliwoscia raz na 2 miesiace-a sporawdzone dostajemy je po 3-4 miesiacach.Testy czytania ze zrozumieniem-ostatni chyba byl w listopadzie.Pan od wosu omawia jedno na lekcji a sprawdzian robi taki ze osoby ktore wiedze z wosu posiadaja dostaja max 3,reszta 1,1! lub 1!!! :) PO to poprostu kosmos..na jedenj lekcji mozna dostac trzy 1,za siedzenie krzywo na krzesle,za jedzenie,za ziewanie czy za cokolwiek-wszystko zalezy od humoru nauczyciela.Informatyka-niesprawiedliwe ocenianie-tzn osoby dobre i osoby ktore maja problem z wylaczeniem komputera 4 na koniec,osoby ktore znaja sie na dodatkowych programach i bajerach ewentualnie maja 5 :) ja chodze trzeci rok do tej szkoly i ze wszystkich znajomych nie znam osoby ktora nie zalowala by pojscia do tej szkoly.
Moja ocena
poziom nauczania: 1
 
wyposażenie: 1
 
zajęcia dodatkowe: -
 
bezpieczeństwo: 4
 
ocena ogólna: 1
 
1.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 8
Przez pomyłkę kliknęłam łapkę w górę, a miała być w dół.
Co za bzdury !!!
Chodziłam w podobnych latach i podobną opinię mogły wystawić tylko lamusy i obiboki.
Super szkoła !! I rewelacyjni nauczyciele
Chodziłam do Mat Geo- potem zdałam na Oceanografię- bez większych problemów.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry