Widok

nnt KUPIĘ DZIAŁKĘ!!!

Wesele Osowa Kupię Temat dostępny też na forum:
Kupimy działkę 450-700 m2 w: Chwaszczynie, Osowie, Rumii, Redzie, Pierwoszynie, Kosakowie i wszelkich okolicach. Poradźcie gdzie najlepiej szukać zeby załatwić to bez posredników - tanio!!!


image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
co do Rumii to juz raczej nie znajdziesz...warto wybrac sie do Urzedu miasta i czobaczyc gdzie sa jeszcze dzialki, a wtedy kombinowac szukajac kontaktu z wlascicielami i moze sie uda :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Myśmy swoją znaleźli w Anonsach, budujemy się za Chwaszczynem, w Warzenku, wiem, że tam są jeszcze działki na spprzedaż. My w ubiegłym roku zapłaciliśmy 40 tys. za 966m.

image
[url=http://www.TickerFactory.com/]
[img]
Zapraszam: www.kartkikaroliny.blog.onet.pl - kartki, dekoracje.
Boże Narodzenie 2007 - oryginalnie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
teraz działki w okolicach Chwaszczyna są po 100-150 zł /m2 :(( sama usilnie poszukuję .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiem, że znajomy był zainteresowany kupnem działki na Osowej...jak się dowiedział jakie są tu ceny to odrazu zrezygnował...mówił, że kawałek dalej, bo już w Chwaszczynie są m/w o połowe tańsze....

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my jeździliśmy i szukaliśmy ale ceny w chwaszczynie juz poszly na maxa w gore. jestem zalamana bo moja wizja domku za miastem (ale jednak blisko miasta) zaczyna walić się na łeb!


image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja szukam działek od 3 miesięcy na lokate!!!!! dziewczyny generalnie nie ma już nic za tanią kasę;(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tam gdzie my mieszkamy są o wiele tańsze działki niż w okolicach bliskich Chwaszczyna, bo Warzenko jest jeszcze za Tuchomkiem a do Gdyni jest i tak jakieś 15 minut.

image
[url=http://www.TickerFactory.com/]
[img]
Zapraszam: www.kartkikaroliny.blog.onet.pl - kartki, dekoracje.
Boże Narodzenie 2007 - oryginalnie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Karolinko a jak wyglada dojazd do Gdańska, chodzi mi o komunikację miejską ? moJ M pracuje w Gdańsku i dojeżdża autem a ja pracuję w Gdyni i jeżdże kolejką:))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Reda

Szukam ekipy remontowej w Redzie stan deweloperski od sierpnia. (5 odpowiedzi)

Szukam solidnej firmy remontowej do kawalerki (35,5 m2) stan deweloperski w Redzie od sierpnia.

Kameralne Tarasy (46 odpowiedzi)

Reda jest dobrze skomunikowana z Trójmiastem, a tym bardziej samo osiedle Kameralne Tarasy, które...

Niebieski Bursztyn (4 odpowiedzi)

Osiedle zlokalizowane jest w urokliwej, zielonej części Redy przy ul. Bosmańskiej, niedaleko...

do góry