Widok

nnt-Osiedle Kolorowe

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny,wiem,ze to nie jest na temat,ale zastanawiamy się,czy kupic mieszkanie na tym osiedlu.Czy ktoras z Was mieszka tam,albo ma znajomych,ktorzy tam mieszkaja?Jakie sa Wasze opinie na temat tego osiedla,jak wygladaja dojazdy do Gdyni i Środmiescia Gdańskiego?BBede wdzieczna za wszystkie opinie :)Mamy jeden samochod i bardzo chcialabym sie dowiedziec,czy jest tam w miare bezpiecznie,bo bede skazana na dojazdy autobusem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byliśmy tam wczoraj, żeby się rozejrzec. Powiem jedno - niezłe zadupie. Autobus jeździ jeden/

Cokolwiek w życiu robisz, nie ma większego znaczenia. Ale ważne jest, żeby to robić
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Potwierdzam słowa poprzedniczki komunikacja jest prawie żadna, mam tam znajomych od ok 2 lat i powiem z emieli nadzieje że zaraz to sie poprawi jak widac zkm nie kwapi się.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Autobusy są 3 (113,213,175).... :) ale szczerze mówiąc lepiej mieć samochód bo inaczej to kiepsko. Osiedle spokojne.. daleko od centrum i ruchliwych ulic to jest jego plus. Wszędzie pola jest miejsce na spacer, .. ogólnie cisza i spokój.

Komunikacja, sklepy i rozrywka-oceniam na 2. Niedaleko jest BOMI (na Oruni Górnej)

Mieszkam tu 7 m-cy. Miesza mi się tutaj dobrze. Hehe, miałam motywację żeby zrobic prawko.. jak masz samochód to polecam te rejony.. jak nie.. no cóż polecam zapisać się jak najszybciej na kurs :)

Mi się podoba :)

...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dojazd do Gdyni - super.. obwodnica i dajesz gazu :)).. ale Gdańsk.. to zalezy w jakiś godzinach... :)

...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiem,ze z dojazdem moze byc kiepsko.Juz drugi dzien jezdzimy po tym osiedlu i sprawdzamy rozne warianty dojazdu.Osiedle jest fajne-spokoj,cisza.Hmmm...ciezki orzech do zgryzienia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Boże ale w jakim korku się stoi by dojechać na to osiedle !

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Maduśka,czy to osiedle budowalo TBS ? Czy mozesz powiedziec cos wiecej na temat oplat ? Podlegacie pod spoldzielnie,czy jest to wspolnota?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Są dwa osiedla Zielone Wzgórze (kolorowe bloki) i Moje Marzenie (styl a'la Niemiecki - tak mi się kojarzy). Ogolnie wszystko jest obok siebie. ZW jest Tbsu Motława reszta to prywatny deweloper.

Opłaty różne. TBS jest miasta, wszystkie informacje znajdziesz tutaj:
http://motlawatbs.webpark.pl/
lub jak wolisz tutaj (to jest forum naszego osiedla):
http://gdansk-lostowice.mojeosiedle.pl/?gdansk-lostowice=gdansk-lostowice

U dewelopera jak to u dewelopera, zaleznie od m2 i mediów.

...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
TBS:
Na koszty związane z wynajmem, które ponosił będzie najemca składają się:

- czynsz miesięczny, ustalany przez Zgromadzenie Wspólników Spółki (funkcję tę pełni Prezydent Gdańska), wynosi obecnie 7,97 zł/m² (z wpłaconego czynszu Spółka pokrywa wszelkie koszty związane z obsługą kredytu oraz utrzymaniem nieruchomości we właściwym stanie technicznym m. innymi podatek od nieruchomości, koszty administrowania, konserwacji i remontów, koszty sprzątania i utrzymania zieleni oraz oświetlenia klatek schodowych i całego osiedla);
- opłaty za wywóz śmieci oraz dostarczane media, w tym opłata za wodę i ścieki, energię elektryczną, gaz, telefon i internet (-liczniki).

...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aktualna strona TBS "Motława" www.tbsmotlawa.pl,
a aktualny czynsz to 8,41 zł zł/m²
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam znajomych. Są zadowoleni, bo spokój, cisza ale... Jakiś miesiąc po wprowadzeniu się kupili drugie auto. Podobno bez tego ani rusz. No i korki są przeokrutne rano ok. godziny 8 na Świętokrzyskiej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rok wynajmowałam mieszkanie na tym osiedlu - niestety korki straszne, jeśli cenisz czas, to duży mankament. Za mojej kadencji mieszkalnej dwa razy napadnięto sąsiadkę - ale wracała z pracy późno, na pieszo nieoświetloną drogą w okolicach koscioła.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Klaudia sagt:Daf r sind wir ja da, insbesondere Imke, um sowas aus dem Land des Vergessens eiwder auszubuddeln
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mieszkam 2 lata nie narzekam. jest skrot i na trakt jedziesz 4 minuty. jade do sopotu do pracy 30 minut nie jest zle. cisza spokoj. polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chciałabym Pani powiedzieć że te pola należa do prywatnych właścicieli inie wolno tamtędy spacerować, ludzie za swój teren płaca podatki i nie wolno chodzic po ich terenie. Jakby się Pani czuła gdyby ktoś chodził po Pani ogródku?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
są 3 autobusy z Kampinoskiej 113, 275,175. te ostatnie stają na przystanku Kolorowa wzw szarego bloku.
Do Środmieścia Gdańskiego jest 175 a z pętli Łostowice Świętokrzyska są tramwaje 2,6,7
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry