Widok

nnt. Sprzedaż mieszkania a pośrednik - wszelkie porady osób ktore korzystały

chce sprzedać mieszkanie, zależy nam bardzo na czasie, zastanawiam się nad forma sprzedaży przez pośrednika, czy któraś z Was korzystała z usług takiego biura i mogłaby kogoś polecić ? wiem ze umowa będzie otwarta, choć coraz częściej myślę czy nie lepiej by było zamkniętą właśnie z powodu większego (domniemanego) zaangażowania i szybszej sprzedaży ;/ wszelkie doświadczenia, opinie na pewno będą pomocne ;)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja polecam agencję Sławka Szostka - http://www.centrumdevelopera.pl/
niejedno mieszkanie z nimi sprzedałam. Są bardzo pomocni i jeśli szanujesz swój czas i nerwy, to są idealni. Robili za mnie kupę różnych rzeczy, nawet liczniki przepisywali - dałam im pełnomocnictwo. Jak miałam problem z dojazdem na podpisanie umowy, to po mnie przyjeżdżali.
Pan Sławek jest przesympatyczny, ale nie jestem pewna czy zajmuje się teraz osobiście pośrednictwem. Za to polecam panią Agatę, nie wiem jak ma teraz na nazwisko, bo zmieniła ;)
image[/url]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My chcieliśmy sprzedać mieszkanie sami ale to pośrednik znalazł nasze ogłoszenie i chętnych klientów, którzy finalnie je kupili. Polecam umowę otwartą - na wypadek, gdyby znalazł sie chętny kupiec z innego biura. W sumie podpisanych mieliśmy chyba z 5 umów z różnymi biurami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeżeli znajdzie się kupiec z innego biura, umowa na wyłączność nie stanowi problemu.
Biura współpracują ze sobą i pokazują mieszkania również których sami nie mają, a ma je inne biuro.
Także taka umowa na wyłączność jest dość wygodna, bo nie dzwoni do nas 10 biur, tylko jedno
https://www.facebook.com/groups/200268143516906/?fref=ts

Zapraszam grupa zamknięta, sprzedaż ubranek dziewczęcych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam,
ja podpisałam umowę na wyłączność i POLECAM!
Pośrednik bardzo się angażuje - wiadomo, skoro ma zapewnione wynagrodzenie inwestuje środki w reklamę mieszkania - baner, ogłoszenie w bardzo wielu portalach, przywożenie klientów, itp.
Póki co jeszcze mieszkania nie sprzedałam, ale było już kilku zainteresowanych kupnem, mam nadzieję, ze niedługo się sprzeda ;)
Osobiście polecam z pośrednikiem i umowę na wyłączność - jak podpiszesz otwartą z kilkoma biurami, to raczej nie będą się tak starać, bo nie będą mieli gwarancji, że zarobią!
powodzenia!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Pośrednicy i zarządcy

Kredyty na mieszkanie (43 odpowiedzi)

Hey powidzcie mi czy korzystaliście z usług pośredników kredytowych jeżeli tak to jakich...

poszukuję rzetelnego i kompetentnego Zarządcy (70 odpowiedzi)

Nasza wspólnota chciałaby zmienić zarządcę, w tej chwili zarządza nami Euroformat ale jesteśmy...

do góry