Widok

nnt ginekolog - frankowska konopa/ inny z okolic ujesciska/kowale

Wesele Ujeścisko Chełm Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
cześć,
szukam sprawdzonego ginekologa z Gdańska- najlepiej Kowale, ujescisko, chełm... polecałyscie kiedys dr Basie z Chelmu, ale nie moge sie do niej dodzwnić, wiecei moze kiedy przyjmuje? (w jakie dni i godziny?) Ewentualnie czy znacie jakiegoś innego lekarza?
z gory dzieki za pomoc:-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja chodze do frankowskiej konopy
i poki co plecam

tu masz str :
http://www.doktorbasia.com.pl/

a tu stara stronka z godzinami przyjec:
http://www.barbarafrankowska-konopa.ginweb.pl/

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
widziałam tą stronkę, ale nie ma godzin kiedy przyjmuje, pamietasz może kiedy przyjmuje? , bo teraz też nikt nie odbiera pod podanymi numerami :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na tej drugiej stronce sa godziny

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiec dzis bedzie w gabinecie od 15

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja nie do końca polecam tę lekarkę. Właśnie z niej rezygnuję. Znalazłam lepszą. Jeśli chcesz to Ci odstąpię mój termin na dzisiaj, żebyś nie musiała długo czekać. Jeszcze nie zdążyłam do niej zadzwonić, że dziś nie przyjdę. Ale to tak wiesz... na Twoją odpowiedzialność. Żebyś nie miała pretensji do mnie potem.

Ostatnio obiecałam sobie że nie będę komentować lekarzy. Ale znów się udzielam eh...

O 17.30 jestem na dziś zapisana.

maritiki@op.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ewela a czemu rezygnujesz? pytam bo ja prowadze u niej ciaze

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No ja też. Zaraz poszukam link gdzie o niej pisałam.

maritiki@op.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o kurcze to ona ma takie obłożenie? z chęcią wezmę termin - pojazde i zobace sama, a teraz po prostu pilnie potrzebuję recepty na piguły.. nawet szkoda gadac co odwalił lekarz do którego chodziłam do tej pory.. grr..

pojade do niej na 17.30 - czy trzeba to jakoś "oficjalnie" zamienić, czy wystarczy ze pójde i powiem, że za koleżankę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
termin bierz bo u niej jest dosc ciezko zwlaszcza z terminami na godziny popoludniowe

ewela czekam w takim razie na linka

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://forum.trojmiasto.pl/read.php?f=16&i=139211&t=139193

maritiki@op.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Acha dodam jeszcze, że jestem po poronieniu i po bardzo dużych problemach z zajściem w kolejną ciążę.
Od lekarza wymagam kompetencji i dużego doświadczenia.
Nie będę płaciła 80 zł. za wizytę która trwa 7-10 minut i na której lekarz mnie lekceważy...

maritiki@op.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ewela, ogromne dzięki za pomoc - wezmę ten termin, czy bedziesz do niej dzwoniła i mowiła o zamianie czy wystarczy ze przyjde na Twoja godzinę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wyślij mi imię i nazwisko na maila. Zaraz do niej zadzwonię i Cię umówię.

maritiki@op.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wysłałam Ci maila:) dzięki jeszcze raz!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzieki ewela

no to rzeczywiscie jak jej nie ufasz, z zwlaszcza ze mialas problemy, powinnas zmienic

ja poki co nie narzekam, mi odpowiada, jak jej przestane ufac to zmienie:)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dlatego napisałam, ze miałam się nie wypowiadać i nie lubię się wtrącać ogólnie. Nie chcę żeby potem ktoś miała do mnie pretensje.

Lekarka generalnie bardzo miła ale mnie nie do końca odpowiada. Ja się po prostu boję bo mam powody.

maritiki@op.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no i słusznie, najlepiej samemu się przekonać i podjać decyzję. Mój poprzedni lekarz to dopiero odwalił numer.. po prostu pewnego dnia przyszłam i ..nie było gabinetu! zwinął się i tyle go widziano. w tamtym miejscu otworzył się gabinet z masażami rolletic - pytałam ich czy wiedzą, może lekarz się gdzieś przeniósl, ale powiedzieli, że dużo pań o niego pyta a z tego co wiedzą to zakonczył swoją działalność i nigdzie juz nie przyjmuje. Podobno tez policja o niego pytała. Zaj..biscie, biorąc pod uwagę ze bylam umóiwona na wizytę kontrolną po zabiegu.. :-/ Generalnie było rewelacyjnie - dodatkowe atrakcje na tydzień przed ślubem, bez wizyty i recept na pigułki..

dlatego teraz wole popytać o "sprawdzonego" lekarza - czyli takiego ktory istnieje i sie nie zwinie tak szybko:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie no ewela, dobrze sie sie wypowiedzialas, bede ją miala na uwadze :) i wiadomo, ze samemu sie decyduje czy jest ok czy nie, ale zawsze warto poczytac pare opinii :) wiec dzieki :)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja nie mówię różyczko, że ona jest zła. Może ciąże bezproblemowe dobrze prowadzi.
Ja, po za tym co napisałam wcześniej to i tak muszę teraz chodzić do specjalisty, więc po prostu nie jestem w stanie 2 lekarzom płacić za wizyty.



lux83 dzwoniłam przed chwilą do p. Frankowskiej i umówilam Cię za mnie na 17.30. Zadzwoń może jeszcze raz i się upewnij czy jesteś na liście pacjentów. Nie jestem pewna czy zapisywała Twoje nazwisko czy tylko przyjęła do wiadomości, że ktoś przyjdzie zamiast mnie. Wysyłam numer na maila.

Jak coś to jestem na rodzince (tu na weselniku bardzo rzadko).

maritiki@op.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ok, dzięki za pomoc :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ewela a do kogo się przeniosłaś, jeśli moge sptać i jeśli nadal tu bywasz ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
BARDZO PANIĄ LUBIĘ I NIE PRZESTANĘ CHODZIC DO PANI DLACZEGO ŻE JEST PANI BARDZO MIŁA I ŚWIETNY PODEJCIE MA
PANI DO PACJĘTEK CZASAMI SIĘ ZDAŻA ŻE MA PANI BARDZO DUŻO PACJENTEK TO JAK PAŻDZIERNIKU SIĘ SPOTKAMY BO TO ZALEŻY ILE PANI MA PACJĘTEK JEŻELI PAŻDZIERNIKU TO KTÓREGO PAŻDZIERNIKA .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja chodzę do ordynatora szpitala na Zaspie przyjmuje na Chełmie (pasaż handlowy) w poniedziałki i czwartki od 17. (Dr Bolt) Trzeba się na niego naczekać w poczekalni ale z tego co mówią pacjentki jest specjalistą swojej profesji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wątek jest z 2008 roku...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale temat ciągle gorący :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kowale

Apollina (3 odpowiedzi)

Osiedle przy Apollina powstaje w lokalizacji, z której szybko można wyjechać na trójmiejską...

Dobra kosmetyczka w Gdańsku i okolicach (57 odpowiedzi)

Witam, poszukuje dobrego salonu kosmetycznego z przystępnymi cenami. Proszę o wasze typy.

kurs kitesurfingu (5 odpowiedzi)

Cześć, planuję na weekend wyskoczyć do Jastarni na Kitesurfing. Oprócz tej szkoły...

do góry