nnt. poszerzanie butów
(19 lat temu) 22 czerwca 2007 o 19:59
Dziewczęta, czy któraś z Was korzystała kiedyś u szewca z takiej usługi?? Jeśli tak to gdzie (w Gdańsku), i za ile?? Wczoraj kupiłam śliczne butki i niby są dobre, ale czuję dyskomfort bo miejscami cisną.
0
2