(19 lat temu) 22 czerwca 2007 o 20:03
Ja tez tak mialam... kupilam sobie buty slubne i bylo troszke zaciasne w podbiciu, ale juz sie z tym sama uporalam :)
Buty caly czas stoja wypchane lekko wilgotnymi recznikami kuchennymi, a wolnych chwilach zakladam grubsze skarpety, potem buty i w nich chodze po domu.
Juz jest o niebi lepiej :)
0
0