Widok

nnt. poszerzanie butów

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Dziewczęta, czy któraś z Was korzystała kiedyś u szewca z takiej usługi?? Jeśli tak to gdzie (w Gdańsku), i za ile?? Wczoraj kupiłam śliczne butki i niby są dobre, ale czuję dyskomfort bo miejscami cisną.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja tez tak mialam... kupilam sobie buty slubne i bylo troszke zaciasne w podbiciu, ale juz sie z tym sama uporalam :)
Buty caly czas stoja wypchane lekko wilgotnymi recznikami kuchennymi, a wolnych chwilach zakladam grubsze skarpety, potem buty i w nich chodze po domu.
Juz jest o niebi lepiej :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0