Widok

nnt. ubezpieczenie samochodu

Rodzina i dziecko Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Trochę nie na temat ale ubezpieczyłam parę dni temu samochód. Sprawdziłam praktycznie wszystkie ubezpieczalnie i najtaniej wyszło mi w Axa Direct. Powołałam się na nr ubezpieczenia znajomego i dostałam jeszcze 100zł zniżki. Polecam więc z czystym sercem oraz podaję nr ubezpiecznia: BC/1600016/00. Jeżeli powołacie się na ten nr to dostaniecie od 50 do 100zł zniżki od już naliczonej składki ( w zależności czy tylko OC czy razem z AC). Składkę można wyliczyć na stronie: www. axadirect.pl Polecam! Mają ciekawe asisstance dla kobiet (dowożą nawet paliwo, jezeli stanie nam samochód) . Może ktoś z Was skorzysta...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
AXA jest fajna cenowo, ale tylko jak nie masz szkody. Też ubezpieczałam w Axie ze względu na wysokość składki. Ale jak przyszło do likwidacji szkody parkingowej to firma nie stanęła na wysokości zadania. Strasznie zaniżają wypłaty odszkodowań, był problem z rzeczoznawcą. Ta przygoda nauczyła mnie ze lepiej zapłacić więcej u sprawdzonego ubezpieczyciela niż potem niepotrzebnie tracić nerwy.

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja w Axa miałabym zapłacić ponad 3 tys. ubezpieczenia, u poleconego prywatnego agenta mam o połowę mniej i jeszcze ubezpieczone mieszkanie. Tak potrafił wybrać mi ubezpieczenie, że pomimo szkody i bardzo krótkiego czasu posiadania prawka, mam większe zniżki na AC i OC niż mój mąż :)
image[/url]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja na razie skorzystałam z holowania samochodu. Laweta była na miejscu w ciągu pół godziny. Wszystko bardzo sprawnie poszło więc jestem zadowolona. Ponad to, zniżki z OC przeszły mi na AC, co było dla mnie bardzo ważne, bo wcześniej nie miałam AC, a dostałam 60 proc. zniżki. Zapłaciłam za ubezpieczenie ok 1 tys. zł, natomiast inne ubezpieczalnie wysłały mi propozycje średnio za ok. 2tys. czasem nawet 3 tys. W ub. roku w Commercialu zapłaciłam 1500zł. W tym roku chcieli mi ubezpieczyć samochod za 1700zł. Dla mnie to spora różnica, a zależało mi bardzo na AC (i możliwości aby zniżki przeszły z OC - a tego nie proponuje zbyt wiele ubezpieczalni).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mi w axa wyliczyli na 3 tys ubezpieczenie,,a w alianzie zapłaciłam 890zł,,wiec dla mnie to bardzo duza róznica
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fajna reklama
Ale już swojego nr polisy na pewno bym nie podała do publicznej wiadomości...

imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Łostowice

Zdrovo (6 odpowiedzi)

Inwestycja powstaje w zielonym otoczeniu, które uspokaja, motywuje do aktywności fizycznej - z...

Osiedle Ambro (3 odpowiedzi)

Lokalizacja inwestycji oznacza sąsiedztwo terenów zielonych oraz rozwiniętej infrastruktury...

Skandinavia (9 odpowiedzi)

Skandinavia powstaje przy ul. Wielkopolskiej w od lat rozwijającej się dzielnicy Gdańska. W...

do góry