Widok

nowa klientka - opinia

Skorzystałam z usług już kilkakrotnie. Na początku moje uczucia były mieszane z powodu gwaru i hałasu jaki panuje w salonie, ale jakość usług kosmetycznych wynagrodziło mi to. Ogólnie bardzo dobre kosmetyczki które doskonale wiedzą co robią, potrafią wszystko łatwo wyjaśnić i skupiają całą swoją uwagę na osobie którą akurat się zajmują. Niestety odczułam w pewien sposób brak intymności i prywatności, ponieważ co chwilę ktoś wchodził po coś do kabiny w której miałam robiony zabieg. Mam również zastrzeżenia do Pani w długich włosach która siedzi na recepcji ponieważ moich zdaniem nie była zbyt profesjonalna (pracując w miejscu gdzie dba się o wygląd ludzi trzeba najpierw zadbać o swój wygląd-czystość i świeżość włosów). Ogólna ocena to 5 ponieważ naprawdę jestem zadowolona z usług i osób ktore je wykonują a te szczegóły które były negatywne można poprawić. Szczerze polecam! :)
Moja ocena
obsługa: 5
 
oferta: 6
 
jakość usług: 6
 
klimat i wystrój: 3
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 5
 
4.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Gwaru i hałasu w salonie już nie ma, został wyeliminowany po remoncie i oddzieleniu fryzjerstwa. Cisza i spokój. Błogi nastrój i plusk fontanny. Super.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry