Widok

nowy wiersz Mirelli

Jest, wkońcu jest. Dziękujemy ci Mirello. Prosze Panstwa o niesmianie się, Mirella jest wyczerpana i pojawi sie dopiero na wtorkowym spotkaniu. A oto Wiersz z tomiku Malinowe wzgórza

Kolory mojej zimy

Niedługo zima
Choć dopiero lato
Przyjdzie mi czekać na Ciebie Tato
Mimo, że już tyle lat

Tej jesieni już nic się nie zmieni
Choć już niż nadciąga
Zimowy, wyląga
Wiosny mi trzeba

Dopiero co byłam
Dawno, nie wczoraj
Może jeszcze pójdę
Za długimy sztabulami

Tymczasem przenoś moją duszę
Ale nieutęsknioną
Do tych pagórków
Nieodżałowanych
Proszę o kolory, dużo kolorów tej jesieni, bo zima niedługo

Banino, 2017

Piękny, tak initymny, tak osobisty. Mirello Jesteś Wielka. Badz z nami juz na zawsze

Anna Maria
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 10
Co to za odtworcza brednia? Przenoszenie duszy było w inwokacji. Proszę założyć formum poetyckie na dowolnym serwerze lub na fb utworzyć grupę a nas uwolnić od tych "wspaniałych" wierszy.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 5

wspaniałe,jeszcze raz Mirello ukłony i oklaski.mała moja próbka z tomiku Wierna, wiersz To moje

Tylko Ty,ponad nic
Ponad nami,ciągle niedogoniony
Wiatr Twoich poły
Ciągle Ty
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Sorry ale myślałem, że proces twórczy jest przyjemnością i daje ogrom satysfakcji (gdy coś wyjdzie), natomiast w tym wypadku da się odczuć, że strofy powstawały w wielkich bólach i pod ogromna presją środowiska miejscowej bohemy. Efekt jest, jaki jest. Myślę, że nasza Poetka powinna zaczerpnąć nieco świeżego oddechu i nabrać dystansu a wena wykipi z niej niczym mleko z garnka, a wtedy może się nawet pokusić o nominację do nagrody SUKOVIA. Trzymam kciuki (bez ironii, żeby było jasne)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Prosze Pana, to nielicuje z dobrym zachowaniem i kulturą. prosze wiecej szacunku. prosze
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Padłam! Powiedzcie Pani Mirelli, że szkoda zdrowia. Bidulka wyczerpana po tej twórczej orgii
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jezu,to jest wiersz wręcz na nagrodę literacką. brak mi słów.Mirella oddaje cała siebie,ubogaca nas i czyni lepszymi.wspaniała Pani.czy będzie coś jeszcze czy dopiero we wtorek,serdecxnosci
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Prosze Pana, to metefora lub onomatopeja chyba o akcencie personalistycznym naszej autorki; tylko ona moze na to pytanie odpowiedziec. zapraszamy we wtorek do pp Borubienieckich na wieczorek poetycki. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co to są szatbule?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Ozonowanie domu (16 odpowiedzi)

Witam wszystkich.Moje dziecko ma alergię i lekarz doradził mi aby co jakiś czas przeprowadzać...

do góry