Widok

nowy wiersz Mirelli

Jest, wkońcu jest. Dziękujemy ci Mirello. Prosze Panstwa o niesmianie się, Mirella jest wyczerpana i pojawi sie dopiero na wtorkowym spotkaniu. A oto Wiersz z tomiku Malinowe wzgórza

Kolory mojej zimy

Niedługo zima
Choć dopiero lato
Przyjdzie mi czekać na Ciebie Tato
Mimo, że już tyle lat

Tej jesieni już nic się nie zmieni
Choć już niż nadciąga
Zimowy, wyląga
Wiosny mi trzeba

Dopiero co byłam
Dawno, nie wczoraj
Może jeszcze pójdę
Za długimy sztabulami

Tymczasem przenoś moją duszę
Ale nieutęsknioną
Do tych pagórków
Nieodżałowanych
Proszę o kolory, dużo kolorów tej jesieni, bo zima niedługo

Banino, 2017

Piękny, tak initymny, tak osobisty. Mirello Jesteś Wielka. Badz z nami juz na zawsze

Anna Maria
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 10

Pokłon

Znam Ciebie od lat
Bywa ze nawet lepiej
Ale ciągle tu jesteś
O, Wiekuisty

Aldona Miszke, czerwiec 2015
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To niema sensu. Oni tak mają. Te wypocone ,,wiersze'' pokazują obraz inteligencji. Za jakiś czas temat umrze, a później znajdzie się znowu ,,nawiedzony inaczej'' i temat zacznie się od początku.
Szkoda nerwów na te bzdury.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale 4 miejsce to wcale nie jest sukces. Znaczy, że było 3 lepszych, chyba, że uczestników było przynajmniej 100. No nie wiem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
smutne.może mała strofa

Lecz jak

Jak taka boli
taką bolaca
jak ciężar sprawa
nieczyn innym
bo sam możesz to mieć
już więcej tej wiosny

poranek w Banino, dzisiaj
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
debil ,ch..je,pedaly,porąby jakies.zamknąć już japy i,won z banina psie pindole zarąb.jak dorwać któregoś z Was to te wiersze włoże w d...e. zrozumiano ćwoki.won.koniec tego wierszoklectwa zrozumiany chamy głupie.więcej kultury
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja tego nie ,,podzielom"
Poeci za dy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja tego nie ,,podzielom"
Poeci za dychę, a słownik pewnie zakopany.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

wspaniala wiadmośc z rana. czytałam dzis na stronach naszego urzędu. dziś jade do Mirelli pogratulowac osobiscie. podobno ma byc spotkanie, jak zwykle u pp. Borubienieckich. dobrze byłoby zrobic spokanie dla wszystkic mieszkancow, niech zobacza jaka maja wspaniala mieszkanke tutaj, pozdrawiam z drogi (jade wlasnie do Kartuz). grazyna
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzień dobry,proszę Państwo, nasze poetki w sympozjum poetów lokalnych zajęła 4 miejsce.wielki nasz sukces.gratulujemy obu naszym paniom.mam nadzieję że podzielom sie z nami tymi wspaniałymi informacjami i pojawi się jakiś piękny utwór. pogratulujmy im razem.pozdrawiam,aldonka
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Znow caluje twe czolo
Jestem obok Ciebie
Moj mily
Tylko mòj,ja i ty
Ty i ja
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cudowny wiersz!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiosny nie ma lato zima ,krowa muczy mu mu mu a siedzę sobie tu . dziś promocja na tomiki a ja kupię -jestem dziki.
Rolnik z Rębiechowo.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

czudo!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

lato

Pierwiosnki,maki,dukle,habry
wszystko ma swoje lato
Ja biegnę do Ciebie moje lato
zostań z nami na zawsze

Banino,pierwszy dzień lata
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak mnie rozbawilo ze nie musialem dopalaczy zażywać...pozdrowienia z podłogi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pani Mirelko, jeszcze raz Asia. Czy i gdzie można kupić Pani tomik? podobno w OSP albo UG Kartuzy, czy to prawda? Chciałabym męzowi na imieniny, a ma je w sobote. dziekujemy Pani i życzymy owocnego pobytu na zlocie poetów. I czekamy na wiersze. pozdrowienia Asia
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

my tez czekamy. Asia i Tomek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

tak odjechany watek, ze trudno go nie lubic. wiersze sa tak powalone ze czekam z utesknieniem na nastepne. mirella dawaj/ albo kolo piszacy dla jaj ten watek
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale knoty. Masakra jakaś.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

my też czekamy
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Ozonowanie domu (16 odpowiedzi)

Witam wszystkich.Moje dziecko ma alergię i lekarz doradził mi aby co jakiś czas przeprowadzać...

do góry