Moja suczka po raz drugi była pod opieką pani Sylwi i pana Adama - obie jesteśmy bardzo zadowolone. Czysty dom i obejście przystosowane dla kilku czworonogów. Panstwo Sylwia i Adam lubią to czym się zajmują. Rozumieja zwierzęta i bardzo szybko potrafią ocenić ich charakter. cen nawet nigdzie nie sprawdzałam, zależało mi aby mój pies podczas pobytu w hotelu miał "drugi dom" - i w Straszynie tak jest.