Widok

od kiedy niemowlak przesypia całe noce

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Od którego miesiąca Wasze pociechy zaczęły przesypiac całe noce bez pobudek na jedzenie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli przespana noc oznacza położenie dziecka o 21 i pobudka na mleko dopiero o 5 rano to u nas ta przyjemność stała się realna w wieku prawie 5 m-cy. Chociaż myślę, że i tak mieliśmy farta. Dzieciaki u nas szybko jakoś tak dawały się "nastawić", że kładły się spać o 21 i był spokój do 3 w nocy. Potem karmienie co 3-4 godziny tak żeby kolacja i lulu były zawsze o 21. Gdy mając nie całe 5 m-cy zamiast butli na kolację była miseczka kaszki ich spanie w nocy się wydłużyło i był spokój chociaż do 5 :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Niecałe 5 miesięcy i kaszka w miseczce?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Oczywiście. Karmione łyżeczką. Kaszka, zupka czy deserek. Wszystko to jest dla dzieci po ukończonym 4tym miesiącu życia. żadna nowość, żadna rewelacja.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nasz butelkowy niemowlak przestał budzić się na jedzenie w nocy jak miał 2 lata i 2 miesiące.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Aaa i zaprzestanie budzenia na jedzenie nie oznacza że dziecko śpi jak kamień, podobnie jak dorośli. Czasem dokuczają zęby, katar, zły sen i tak do 18 -tki;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Moje blizniaki tez jak mialy okolo 2 latek
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
U nas po 4 miesiacu, ale maly mial wilczy apetyt, wiec zaczelismy dodawac kaszki do mleka zeby bylo bardziej tresciwe. Zasypial ok. 17 i budzil sie o 5 rano. Teraz ma 11 miesiecy i spi 20 - 6 plus 2 drzemki w dzien. Niestety z tym spaniem to sprawa indywidualna,do tego dochodza skoki rozwojowe, zabki itp., wiec czasami nawet jesli juz jest super, to przychodza takie dni, ze wszystko jest na opak.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wychodzi na to, że jestem jakąś szczęściarą bo moje dziecko po miesiącu przesypiało całe noce. Oczywiście potem były epizody, że się budziła. Czasem nawet nie spała w nocy kilka godzin.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czyli innymi słowy miało czas ok. jednego miesiąca ze spało cala noc a potem znów zaczęło się budzić?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak, córka skończyła miesiąc kiedy zaczęła przesypiać noce. Trwało to kilka miesięcy. Potem się budziła (niekoniecznie na jedzenie), potem znowu ładnie spała i tak kilka razy jej się zmieniało. Teraz ma ponad 2 lata i już od dłuższego czasu przesypia noce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kwestia szczęścia w takim wypadku jest bardzo subiektywna;) to ja już wolałam budzącego się nawet 2 razy w nocy roczniaka, który po wypiciu mleka natychmiast zasypiał tak jak leżał, niż luz na kilka miesięcy a później zabawę w nocy w kilkugodzinne niespanie...dla mnie to byłby horror:) ale każdy jak widzę dostał to z czego jest zadowolony.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dla mnie to też był horror i gdybym miała wybór to też bym wolała, żeby było tak jak po pierwszym miesiącu. Mimo wszystko, nie narzekam na to, że po miesiącu niespania mogłam przez kilka miesięcy odpocząć :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oj te nasze dzieci...i tak my rodzice po kilku latach wiele rzeczy zapominamy.:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moja mała miała 2,5 miesiąca jak zaczęła spać od 21 do 6 rano. Czasem budzi się o 5 czasem o 4 rano.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kiedy mi się zachce.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Starsza po roku młodsza po 5 tyg spala 11h ciurkiem i to na samej piersi.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

2 lata i 4 miesiące; a jeszcze czasami zdarza mu się pobudka
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Mój ma 3 miesiące i zaczyna spać od 22-23 do 5-6. Wcześniej też zdarzały się przespane noce, ale po niej następna już była z karmieniem o 3, czasem nawet dwa razy po 1 i koło 4. Teraz jest w miarę regularnie, choć pewnie zdarzą się jeszcze niespodzianki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Gdzie kupiliście chusty na szyję lub czapeczki dla niemowlaka? Mam na oku sklep https://grey.sklep.pl/ Materiał to doskonałej jakości dresówka w kolorze beżowym.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

jak ta reklama ma się do wątku o przesypianiu nocy?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiadomo ile dzieci tyle różnych przypadków. Moje córki zaczęły spać tak po 2 latach ładnie.
Kabel hdmi 4K do instalacji kina domowego z systemem Dolby Atmos

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Gdzie mozna poogladać filmy online?? (38 odpowiedzi)

Znacie jakąś darmową stronke z fajnymi filmami online?

Przyjazne msze dla dzieci gdzie w gdańsku (2024)? (3 odpowiedzi)

Cześć, ktoś może polecić msze jak w temacie?

Prawo rodzinne-adwokat (3 odpowiedzi)

Jeśli ktoś zna naprawdę godnego polecenia adwokata od spraw rodzinnych, to proszę o informację,...

do góry