Widok

odbiór paczki

Ogólna ocena gorzej niż fatalna . Kurier miał być w poniedziałek w godzinach 11-13. Cały czas czekam w domu. Po 16.00 otrzymuje maila, ze paczka nie mogła zostać doręczona z powodu nieobecności odbiorcy. Mam budynek monitorowany cala dobę, a wiec kłamstwo można udowodnić. DHL podaje kolejny termin - środa godz 11 -13. Kurier dociera po 16.oo - przyjmuje należność i bez jakiegokolwiek pokwitowania odbioru paczki przeze mnie odchodzi . Pozwoliłem sobie zwrócić uwagę na temat pracy DHL odbiło się to pisemna uwaga zamieszczona na stronie śledzenie przesyłki - cytuje "przesyłka została doręczona do Odbiorcy. Odebrana przez KRZYKLIWY " - Na złożona mailem uwagę w dniu 06.06 (zgłoszenie internetowe nr 09524) - nie otrzymałem jeszcze odpowiedzi Reasumajac na cztery dni planowanego pobytu w Polsce - dwa dni straciłem - oczekując na kuriera. Nigdy więcej nie będę korzystać z usług tej firmy, a i znajomym tez odradzać będę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

U mnie to samo wczoraj juz kurier do mnie jechal a mialem planowane dostarczenie od 13 do20 i potem jakims cudem udalo mi sie porozmawiac z pania telefonistka i mi powiedziala ze kurier ma 130 paczek do rozwieziena i ze bedzie jutro o tych samych godzinach
a na stronie w ,,sledz paczke,, bylo napisane ze niebylo mnie w domu ,a ja specjalnie dzien wolny wziolem sobie poczekac i nieprzyjechał i przez to niemoge wynajac sobie mieszkania bo w paczce bylo cos bez czego nie bede mogl tego dokonac,porazka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dwa dni temu o godz.13 dostałem maila,że paczka została dostarczona- bzdura .
wykonałem mnóstwo telef. żadnych konkretów, same wymijające odpowiedzi.zgłosiłem paczkę do interwencji po 8 telefonie.
kierownik napisał,że będzie mnie na bieżąco informował.kłamstwo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry