witam,nie bardzo rozumiem skad takowa opinia,to ze personel nie jest jeszcze po 30tce nie oznacza,ze nie ma doswiadczenia,w recz przeciwnie ,jestesmy na bierzaco z nowymi trendami,szkoleniami,i nie tylko..pozatym,kazdy kiedys był uczniem i wtedy wlasnie kazdy z nas szkolił sie w jednych z najlepszych salonach w trojmiescie.Wiedza ta jest "pełna" i nie tylko dla młodych osob.
Jesli chodzi o witryne,to uwazam ,ze nie jest duza,w recz przeciwnie,pozatym jest czesciowa zakryta przez recepcje,a jesli nawet przeszkadza...to sa tez inne stanowiska w glebi salonu i zawsze mozna sie przemiescic.
A co do fryzurki..jesli jest Pani niezadowolona to trzeba po prostu przyjsc i ewentualnie poprawic,bynajmniej tak to zawsze dzailalo..

pozdrawiam a.kulesza