Widok

oferty pracy

Mam juz dosc
wsadzcie sobie te wszystkie oferty w d*pe - zarobki za 1600 i 1700 wsadzcie sobie głeboko w pipk....Ę.
aha w gdyni 3% bezrobocia??? Heheheheheheheheeheheh gdzie kurfa?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Bezrobocie jest niskie, bo ludzie albo wyjechali zagranicę do pracy albo inaczej kombinują. Ogłoszeń jest dużo i pracowników brakuje, ale przy takich zarobkach cały czas te ogłoszenie będą.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

pełno jest ciągle pojawiajacych się tych samych ogłoszeń
nie bez przyczyny
A ci idoci nadal myślą że jak na ofertę odpowiedziało kilka osób to jest w czym wybierać i przebierać
A tu niespodzianką ! z dziesięciu osób umowionych na rozmowę
okazuje się że połowa już pracę ma i zarabia więcej lub ma lepsze warunki
A druga połowa nie schodzi poniżej stawki samodzielnej egzystencji
W tym jedna osoba która zgadza się pracować za taką stawkę okazuje się prędzej czy później felerna
albo chleje albo robi straty albo w kradnie

Jak chodziłam na rozmowy to w 95% szukano wyrobnika-idioty którego jawnie możnaby dymać na różne sposoby
jednym słowem polowanie na jelenia
tylko jeleni brak :)
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja myślę że nawet jak by obniżyli koszty pracy i ZUS kosztowałby 200zł to i tak "Polske byznesmeny" płaciły by najniższą, tyle co rząd nakazał.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dlatego tak tęsknią za tymi którzy twierdzą że wolny rynek ma regulować wysokość minimalnej stawki.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tyle to się Powinno zarabiać w tydzień
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Dodatkowy zarobek - marketing sieciowy (4 odpowiedzi)

Czy nadal chcesz siedzieć godzinami w pracy i martwić się czy wystarczy Ci pieniędzy do kolejnej...

Zarobki kierowcy TIRA? (37 odpowiedzi)

Na jakie zarobki można teraz liczyć jako kierowca ciężarówki? Wiem, że kiedyś zarobki były spore...

Praca jako hostessa w batorym (3 odpowiedzi)

Witam czy słyszeliście może cos na temat firmy kartcenter?pytam się bo dostałam propozycje pracy...

do góry