Widok

ogolnie Super!

Klub ma swoją jedną największą zaletę-w postaci instruktorki ASI. Kluby powinny sie bic o nia!:) Jest najlepszym instruktorem fitness jakiego można sobie wyobrazic i mysle, ze nie przesadzam-to nie tylko moja opinia. Nikt tak nie motywuje do cwiczen jak ona! Tryska energia, pozytywnym nastawieniem, ciaglym usmiechem i zaraza tym wszystkich wokol. Poza tym robi ciekawe uklady i nie ustepuje-dzieki niej zawsze sie zmecze i nigdy nie nudze:) Pozostale insruktorki takze na +. Kasia troszke ma jak dla mnie zbyt duzy dystans do tego co robi, ale najwazniejsze, ze nie olewa sobie tylko widac, ze stara sie pozytecznie wypelnic dana godzine cwiczen. Monika z kolei - bardzo fajna, ciepla osoba, choc jak dla mnie robi troszke przykrotkie uklady, czlowiek po pol godziny ma dosyc powtarzania non stop pieciu krokow i po prostu sie nudzi. Co nie znaczy, ze jest zlym instruktorem. Pot leci, tyle,ze czlowiek moze sie czuc znudzony.O Mirce nie bede sie wypowiadac - bo tak naprawde nie wiem co powiedziec bo bylam raz i "zumba" mnie nie porwala. Obsluga w recepcji pierwsza klasa-zawsze milo nastawiona, przesympatyczna. Ogolem - polecam. Gdyby nie Wy nie schudlabym tych dobrych kilku kilo;)
Moja ocena
Fitness Klub Marlet kategoria: Siłownie i fitness kluby
obsługa: 6
 
oferta: 5
 
wyposażenie: 4
 
klimat i wystrój: 4
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 5
 
4.7

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy za dodanie opinii. Wiemy, jakie Skarby mamy w Klubie:)i staramy się dbać o miły Klimat nie tylko dla Klientek ale dla Instruktorek:) Dziekujemy Im za Ich bardzo duży wkład! Oraz dziekujemy naszym Klientkom za korzystanie z Klubu:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry