Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam wątek zamknięty Swietne miejsce zeby w spokoju popracowac nad swoim cialem. Nie ma panow,...
~Monika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 października 2016

Gosia - opinia wątek zamknięty Klub godny polecenia, fachowo i profesjonalnie. Instruktorki cierpliwie i...
~Gosia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 lutego 2016

Polecam serdecznie wątek zamknięty Jestem stałą klientką klubu od kilku lat. Chodziłam także na inne zajęcia...
~Ania
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 lutego 2016

Najlepszy klub fitness w Trójmieście wątek zamknięty Zdecydowanie najlepszy klub fitness dla kobiet w Trójmieście. Poranne...
~Dorcia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 lutego 2016

zapytanie wątek zamknięty A ja bym się chciała od stycznia zapisać na pół roku prawdopodobnie hahaha i...
~nowa
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 grudnia 2013

OKI wątek zamknięty Wszystko jest ok atmosfera,zajęcia super.Tylko czasami muzyka zagłusza...
~jedna z fitnesek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 października 2013

Bardzo pozytywnie wątek zamknięty Byłam dziś pierwszy raz, kupiłam karnet na cały miesiąc. Pani recepcjonistka...
~Dziczek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2013

Polecam :) wątek zamknięty Obsługa przesympatyczna! Zajęcia i klimat tam panujący nie do opisania,...
~kobieta
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 lutego 2013

Polecam wątek zamknięty Cóż można napisać? Szósteczka! Pani w recepcji miła i znosi wszelkie pytania...
~Jedna z Marletek
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 listopada 2012

Polecam :)) wątek zamknięty Skuszona niską ceną oferty na grouponie skusiłam się na zakup karnetu. Po...
~Usiaa
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 sierpnia 2012

polecam wątek zamknięty kupiłam swój karnet na gruponie tylko dlatego, że salon fitness jest blisko...
~e
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 lipca 2012

salon fryzjerski wątek zamknięty Niedawno byłam na farbowaniu i ścięciu włosów u Pani fryzjerki w fitness...
~k.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 grudnia 2011

Ekstra wątek zamknięty Cóż można napisać? Szósteczka! Pani w recepcji miła i znosi wszelkie pytania...
~fiola
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 listopada 2011

Korzystam i polecam za atmosferę i całokształt wątek zamknięty Chciałam dodać swoją opinię. Korzystam z Fitnessu od początku sierpnia i...
~Małgosia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 września 2011

Szczerze Polecam wątek zamknięty Kupiłam karnet na gruponie i bardzo podobają mi sie zajęcia. Instruktorki...
~Nina
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2011

Polecam! wątek zamknięty Korzystałam z karnetu na 10 wejść zakupionego na grouponie. Przede wszystkich...
~Gosia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2011

Super atmosfera, świetna obsługa, profesjonalne instruktorki wątek zamknięty Kupiłam kupon na zajęcia w Klubie Zniżek i będę uczęszczała stale na zajęcia....
~Sylwia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 czerwca 2011

ogolnie Super! wątek zamknięty Klub ma swoją jedną największą zaletę-w postaci instruktorki ASI. Kluby...
~Klientka Marletu
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 maja 2011

jestem przerażona wątek zamknięty Jeżeli idzie się do Akademii Fitness znanej osoby to spodziewa się czegoś...
~Hela
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 20 marca 2011

Opinia o klubie wątek zamknięty Poszłam do kosmetyczki na regulację brwi zostałam u fryzjera a teraz...
~Kaśka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 21 marca 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
62

postów

49

wątków

do góry