Widok

ogrzewanie domku

witam fachowcow od ogrzewania czy ktos moze mi poradzic jaki piec mam zamontowac w domku koncze wlasnie hydraulike i musze kupic piec ale nie koniecznie na gaz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mi ostatnio znajomi polecali eko groszek
image

Uploaded with ImageShack.us
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
eko groszek...

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podobno rewelacyjny jest choć gazowy piec kompensacyjny - warto zainwestować w taki, za który zapłacisz coś w okolicach od 7 - 8 tysięcy. Zimą inwestycja się zwróci. Niestety jesteśmy jeszcze przed montażem pieca (ale czytaliśmy dużo o piecach firmy Vaillant, podobno super!)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Lidka napisał(a):

> (ale czytaliśmy dużo o piecach
> firmy Vaillant, podobno super!)

No cóż, reklamować to się potrafią! Mam piec tej firmy (co prawda - na olej opałowy) i raczej jest on przeciętny. Nastawcie się na baaardzo drogi i wręcz obowiązkowy serwis.
Niewątpliwie super są piece Buderusa. Droższe, ale wydajniejsze i bezawaryjne (gazowy ma kuzynka).
Jeśli w warunkach zagospodarowania nie ma nic o niskoemisyjnych źródłach ciepła, to faktycznie najlepiej kupić piec typu "eko-groszek".
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a czemu nie gazowy, przecież jak masz nowe mieszkanko / domek to nie zużyjesz gazu aż tak bardzo.
Mój teściu ma pompę ciepła - powietrzną i jesteśmy z niej super zadowoleni ale to już jest koszt, ja w swoim domu będę montował piec na gaz :)

imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
beann napisał(a):

> Lidka napisał(a):
>
> > (ale czytaliśmy dużo o piecach
> > firmy Vaillant, podobno super!)
>
> No cóż, reklamować to się potrafią! Mam piec tej firmy (co
> prawda - na olej opałowy) i raczej jest on przeciętny.
> Nastawcie się na baaardzo drogi i wręcz obowiązkowy serwis.
> Niewątpliwie super są piece Buderusa. Droższe, ale wydajniejsze
> i bezawaryjne (gazowy ma kuzynka).
> Jeśli w warunkach zagospodarowania nie ma nic o niskoemisyjnych
> źródłach ciepła, to faktycznie najlepiej kupić piec typu
> "eko-groszek".
Jeśli chodzi o piece Vaillant to są to piece najmniej zawodne i posiadające fachowy serwis a to że jest raz do roku świadczy o dbaniu o klienta, najlepsze fachowe doradztwo wraz montażem zapewni państwu firma A-Tom Sp.z o.o Lublewo jak też wykonanie wszelkich prac z zakresu hydrauliki i wszelkich prac z zakresu ogrzewania .tel.058 6917011

OCIEPLIMY TWOJE OTOCZENIE
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Gecco Deweloper (5 odpowiedzi)

Jeżeli ktoś jest zainteresowany szczerą opinią polecam przejść się po mieszkańcach inwestycji na...

Zakup mieszkania w trójmieście (73 odpowiedzi)

Witaj Was wszystkich rodowitych trój-mieszczan jak i trójmiejskich imigrantów, ;) tych drugich...

meble na wymiar (7 odpowiedzi)

kto co poleci

do góry