Widok

okres grzewczy a u nas kaloryfery wciąż zimne- ABK III na Abrahama zaspało czy co?

Śródmieście Temat dostępny też na forum:
Zacznijcie w końcu ogrzewać mieszkania, bo to już sa przekręty. My co roku płacimy od 1.10 a palić zaczynacie zawsze po czasie. Tym razem nie zapłacimy za dni bez ogrzewania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
zawsze grzeja od 15 października, żadna nowość
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podzielam oburzenie "zmarzniętej". Też mieszkam na osiedlu gdzie płacić karzą od .1.10 (i to nie małe pieniądze) a grzejniki zimne. Dzwoniłam 4 razy do zarządczy który twierdzi, że grzejniki włączone są od 1.10. Tylko dlaczego w całym osiedlu jest zimno?. Zadzwoniłam raz jeszcze tym razem rozmawiałam z samym dyrektorem który twierdzi, że grzejniki są wyłączone, bo nikt nie zgłaszał. Pomijając fakt, że dzwoniłam 4razy. Pokłóciłam się, z tym "miłym" Panem po czym oznajmił mi że jestem za młoda i nie będzie ze mną dyskutował. A ja w domu mam małe dzieci. I oboje są przeziębieni. Nie wspominając faktu, że na weekend zapowiadają -4 i nawet śnieg. Też, nie zapłacę! Niech się wypcha.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Pośrednicy i zarządcy

Zarządca nieruchomości Prestiż - prośba o opinie (22 odpowiedzi)

Szukamy administratora dla nasze Wspólnoty Mieszkaniowej w jednym z kandydatów jest Prestiż. Czy...

tytuł: czy muszę podpisać umowę z pośrednikiem? (93 odpowiedzi)

witam, mam pytanie dotyczące podpisania umowy z pośrednikiem nieruchomości: znalazłem...

do góry