Widok

okulary:)

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Musze zakupic dla siebie okulary, co mozecie polecic Vision czy raczej male rodzinne zalady optyczne.

jak ksztaltuja sie teraz ceny?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Vision polecam.
Sa zawsze super promocje i duzy wybor.Maz jest stalym klientem od paru lat.
W 'osiedlowych' zakladach zazwyczaj jest drozej;/
image.
[url=http://www.suwaczek.pl/][img]
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
A ja się z tym nie zgodzę...Pan który badał i dobierał w Vision M okulary nie był nawet okulistą :/ a ,że poszedł sam i były to Jego pierwsze okulary dał sobie wcisnąć drogie i ciężkie :/ wścieka się jak je nosi ,bo wbijają się w nos i długo zostają ślady! A te promocje to też taki pic na wodę...ceny jakie tam mają są straszne więc robią co chwilę promocje,a jak zobaczyłam jakie są okulary dodatkowe w tej promocji 2za1 to bardzo szybko stamtąd wyszłam. Ja swoje kupowałam w "osiedlowym" i byłam bardzo zadowolona. Znalazłam tanie i dobrze..długo mi służą...
image

Fotografia okolicznościowa, sesje dziecięce, portretowe itd.
www.ans-photo.pl
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Potwierdzam, że mniejsze zakłady są lepsze. Ja noszę okulary od lat. Jestem wierna jednemu zakładowi - Hilary w Gdańsku koło hali targowej. Ceny konkurencyjne, bardzo duży wbór zarówno szkieł jak i oprawek (dobrych firm, nie no name). Pracownicy mają kierunkowe wykształcenie. Na miejscu jest też lekarz okulista. Ja szczerze polecam. W Vision Express byłam tylko raz z ciekawości. Okulary przy wycenie wyszły trochę drożej niż w moim zaprzyjaźnionym zakładzie, a jakość oprawek była gorsza.

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Vision polecam, odradzam natomiast salon Fillman (czy jakoś tak to się pisze) co prawda obsługa bardzo dobra ale oprawki kiepskiej jakość, bardzo słabe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja kupowiałam okulary w jednym ze sklepów w Tesco nazwy niestety nie pamiętam.. Ceny przystępne i jak mały 2 razy w ciągu miesiąca połamał mi okulary to raz nawet za darmo mi naprawili ;)
Panie sprzedajęce miłe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też nie polecam Vision, promocje to jeden pic na wodę moja ciotka kupiła tam okulary z oprawkami zapłaciła łącznie 700 zł i oprawki rozwaliły się po miesiącu...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
też odradzam vision express - 2 pary okularów miałam od nich i nie były one dobrej jakości a jak juz coś się stało to z łaską coś naprawili- pomimo tego że opłaciłam ubezpieczenie.

polecam natomiast salon rd exclusive w pruszczu miałam od nich swoje pierwsze okulary i obecne czyli ostatnie i jakość świetna ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tez odradzam vision - naciagaja i tyle; ostatnio maz kupowal okulary w euro optyku w gdyni (ma 10 lutego); mieli tez promocje na druga pare gratis :) duzy wybor oprawek od takich tanszych do drozszych znanym marek (guci, CC itp).
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też kupowałam okulary w tesco na Chełmie. Pani była bardzo cierpliwa, bo marudziłam strasznie :p Okulary są dobre, raz poprawiałam za darmo, tzn. wyprofilowały mi to, co się na uszy zakłada :) bo mnie uwierało. Panie zawsze uśmiechnięte
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A czy ceny są przystepne, ja muszę kupić dla córci i dla siebie więc szukam gdzie taniej bo 2 pary to już duży wydatek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dobry wzrok we wrzeszczu
tak badałam wzrok i kupowałam okular
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja akurat chwalę sobie vision, mam już 3 parę od nich, mają nawet ubezpieczenie na wypadek pogryzienia przez psa, co już przerabiałam i bez problemu mi wymienili. Po gwarancji też naprawiają ramki, często chodzę, żeby mi podregulowali oprawki, bo się wykrzywiają (jedno szkło mam grubsze, cięższe).
Obsługa jest bardzo miła i zawsze byłam badana przez lekarza, żeby upewnić się, że recepta na okulary jest wypisana poprawnie.
image[/url]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zawsze i wszedzie polecac bede Salony optyczne Lewandowski w Gdyni. Sa dwa sklepy na ul. Starowiejskiej. Polecam, spory wybor, profesjonalni sprzedawcy ktorzy znaja sie na okularach, na dopasowaniu do twarzy. Ceny sa wg mnie przyzwoite, bo jakos okularow doskonala, do tego praktycznie dozywotni darmowy serwis na okularach zakupionych u nich w salonie. Polecam.
image
image
15 sierpnia 2009
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja sobie chwale Fielmana, ba przystepne ceny, miła obsługę, a oprawki i ja i mąż nosimy juz prawie 3 lata i zupelnie nic sie z nimi nie dzieje
mało tego, jesli Ci nie będzie cos pasowac to zawsze w przeciagu miesiaca mozesz zwrocic i oddaja cała kase :) z reszta nawet list przysylaja o tym :)

VISION ma kosmiczne ceny.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja nie polecam vision, oprawki mają słabe. i jak ktoś ma duużą wadę = grube szkła, to mają słabe wykonanie.
nie polecam też fielmana, bo okulary się krzywią nawet od leżenia w futerale.
na co dzień noszę soczewki, więc okulary noszę baaardzo sporadycznie.
ja osobiście polecam Hilarego, optyka koło ratusza na korzennej i optyka na kowalskiej. a w takich mniejszych również mozna spotkać oprawki w przystępnej cenie. wystarczy tylko powiedzieć.
w małych zakłądach zazwyczaj pracują optycy/optometryści, i na pewno prawidłowo dobiorą Ci oprawki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam zaklad w etc ja tylko tam kupuje okulary i cala rodzina i znajomych tez namawiam i tez udalo sie im tam kupic .. ceny super, dobrze dobiora okulary
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aaaa, właśnie mi sięprzypomniało,że moja koleżanka i jej rodzina robią okulary na przeciw dworca we wrzeszczu, mniej więcej na wysokości green waya po stronie fotografa- w podwórzu. podobno mają bajeranckie oprawki w atrakcyjnych cenach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moze ktos byl jeszcze w klinice dobry wzrok i bral stad okulary? jakies swieze opinie?
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Odświeżam temat! Gdzie teraz maja dobre ceny na oprawki? I można o ręki kupić okulary?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Batorym w Optical Christex mają magazyny szkieł i w sumie od ręki mogą Ci zrobić okulary, chyba, że masz jakąś naprawdę nietypowa wadę. A najtańsze oprawki jakie u nich widziałam to 99 zł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o to nie tak dużo:) w szczególności ze w optical christex jest na prawdę spory wybór. czyli można na prawdę można coś znaleźć:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dobrze wiedzieć że w tak renomowanym salonie jak Optical Christex można znaleźć coś na swoją kieszeń!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

no wlasnie widziałam że tam jest spory wybór markowych oprawek! na prawdę salon jest świetnie wyposażony!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ja polecam salon we wrzeszczu w manhattanie. Nazwy nie pamietam. Na parterze. Miła obsługa i duży wybór. Ceny zróżnicowane. Obecnie nosze od nich tzw "no name" bo na okulary z dobrym logo nie miałam kasy. Są piękne :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

faktycznie, optical christex jest dobrym salonem - świetnie wyposażony, duży wybór. myślę że warto tam kupić!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam optical christex. Okulary robię w tym salonie od początku jego istnienia, także mogę go polecić. Ogromny wybór oprawek, profesjonalny dobór oprawek, duży wybór szkieł i atrakcyjne ceny. Robimy u nich okulary całą rodziną.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Fakt! odwiedziłam salon po raz pierwszy i oczywście wyszłam z okularami przeciwsłonecznymi! ogromny wybór wiec polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Świetne okulary kupiłam w Ośrodku Okulistyki Klinicznej spektrum. zrobiłam tam niezbędne badania i nabyłam modne oprawki ze świetnymi szkłami. Polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wiem, że autor posta już dawno kupił swoje okulary, ale jakby ktoś po raz pierwszy kupuje swoje okulary polecam serwis Praktyczne porady dobrego optyka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

księgowa?? czy warto? (36 odpowiedzi)

post dotyczył będzie pracy.. a właściwie jej zmiany...obecnie pracuję jako powiedzmy pracownik...

szkoła Montessori - ktoś miał styczność? (53 odpowiedzi)

Chciałam poprosić o opinie osoby, które mają/znają dzieci uczęszczające do szkoły (nie...

prezent na ślub - nie kasa? (112 odpowiedzi)

Witam, wiem że temat wałkowany tu i na weselniku milion razy, ale może ktoś ma jakiś super nowy...

do góry